Додаток WiFi Hotspot Protector забезпечить захист даних від перехоплення в публічних точках доступу

Автор | 24 Червня, 2015

Компанія KeepSolid випустила нове iOS-додаток WiFi Hotspot Protector, яке забезпечує безпеку особистих даних, включаючи паролі, листування і номери кредитних карт, в бездротовій WiFi мережі. Програма сумісна з iPhone і iPad під управлінням iOS 7 і вище.

У готелях, кафе, транспорті та парках по всьому світу встановлено більше 5 мільйонів точок бездротового доступу до інтернету. Вони приваблюють не тільки фрілансерів, студентів і мандрівників, але і хакерів, кіберзлочинців і «посередників». «Їм потрібно всього кілька хвилин, щоб змусити вас підключитися до Wi-Fi точки-двійника, перехопити і проаналізувати ваш трафік або стати посередником у вашому спілкуванні з одним без вашого відома і згоди», – кажуть розробники програми.

З WiFi Hotspot Protector дані кредитних карт, листування, паролі до акаунтів і фотографії будуть захищені під час використання в публічних Wi-Fi. Додаток сканує бездротові точки доступу, попереджає про потенційні загрози і шифрує дані користувача. Таким чином, додаток захищає весь трафік, які приймає або відправляє в інтернет iPhone і iPad. Завдяки шифрування додаток забезпечує захист від зловмисників, злодіїв особистих даних і витоків інформації.

Особливості WiFi Hotspot Protector для iOS:

  • Захищає ваші дані в публічних точках доступу Wi-Fi.
  • Визначає потенційні загрози і повідомляє про них.
  • Забезпечує найвищий рівень безпеки в мережі в кафе, готелях, аеропортах і торгових центрах.
  • Шифрує всі дані, які ви відправляєте або отримуєте.
  • Охороняє та захищає всі ваші паролі паролі, відзняті фотографії, дані кредитних карт, які зберігаються на телефоні і переговори через Viber чи Skype від витоків даних, злодіїв і хакерів.
  • Додаток автоматично підключається до найближчого найбільш швидкого доступного сервера для забезпечення вашої максимально комфортної роботи.

Если вам нужна аренда строительной техники для ремонта или строительства, возбмите ее в аренду по выгодным ценам. Узнайте детали на сайте agregat22.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *