Apple веде розробку чипів, які дозволять створити ультратонкий iPhone без кнопки Home

Автор | 23 Червня, 2015

Apple веде розробку однокристальних напівпровідникових рішень TDDI (Touch and Display Driver Integration) для дисплеїв iPhone. Дана розробка дозволить компанії значно скоротити товщину своїх мобільних пристроїв і відмовитися від фізичної кнопки Home, яка розташована на фронтальній панелі.

За інформацією тайванського галузевого видання DigiTimes, що посилається на джерела на місцевому ринку чіпів, Apple проектує чіп TDDI, який відповідає за сенсорну функціональність і роботу всього екрану, а також оснащений вбудованими датчиками розпізнавання відбитків пальців.

Дане рішення, ймовірно, знайде застосування в новому поколінні смартфонів iPhone, особливостями яких стануть ультратонкий екран з ледь помітними дисплейними рамками і монолітний дизайн, в якому не знайдеться місця для традиційної кнопки Home на лицьовій частині.

Впровадження датчика Touch ID в головну кнопку iPhone у 2013 році забезпечило додатковий рівень захисту iPhone і iPad. На даний момент для розблокування пристрою та здійснення платежів користувачеві потрібно доторкнутися до кнопки. На початку року Apple отримала патент, з якого випливає, що в Купертіно намір вбудувати біометричний сенсор безпосередньо в поверхню сенсорного екрану мобільних пристроїв.

Створення чіпів чіп TDDI дозволить виконувати автоматичне сканування відбитку пальця при торканні пальцем тачскрін. iPhone і iPad буде розблоковано тільки в тому випадку, якщо екрану доторкнувся законний власник.

Варто відзначити, що, крім TDDI-мікросхем, Apple розробляє деякі інші комплектуючі для своїх пристроїв. Так, компанія проектує центральні процесори для смартфонів і планшетів, довіряючи сторонньому партнеру лише контрактне виробництво. На думку ринкових спостерігачів, посилення внутрішньої розробки чіпів Apple зробить істотний вплив на ситуацію в глобальній напівпровідникової галузі, яка зараз знаходиться в процесі консолідації.

Технології, які розробляються Apple, можуть використовуватися в мобільних пристроях, таких як iPhone, iPad і Apple Watch і передбачають зчитування біометричних характеристик людини навіть на деякій відстані від дисплея.


Если вы ищете где можно купить участок в Ростове, а также готовые коттеджи и дома, рекомендуем вам посетить сайт кпблагодатный.рф, на котором вы найдете исчерпывающую информацию об этом вопросе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *