Барометр в iPhone 6 дозволяє передбачати погоду

Автор | 23 Червня, 2015

Розробники погодного додатку Dark Sky випустили оновлення, яке дозволяє програмі видавати короткостроковий прогноз погоди з дуже високою точністю. Для цього використовується вбудований в iPhone 6 і iPhone 6 Plus барометр. Зчитуючи показники датчиків атмосферного тиску поблизу, програма завчасно попередить користувача, наприклад, що в найближчу годину піде дощ або сніг.

Творці додатка Dark Sky вирішили розширити функціональні можливості смартфонів, і тепер вони можуть не тільки споживати дані і повідомляти користувача про прийдешню погоді, але також можуть і служити джерелами відомостей про погоду. Нова версія здатна задіяти сенсори смартфонів Apple для побудови більш точного прогнозу погоди, актуального для поточної місцевості.

Крім того, користувачі можуть самостійно вказувати в додатку поточні погодні умови. Таким чином, навіть якщо погода підвела синоптиків і замість обіцяного сонячного дня насувається дощ, користувач все ж візьме парасольку завдяки отриманню даних, більш актуальних для даної місцевості.

Dark Sky може відправляти повідомлення як про глобальні стихійні явища (штормове попередження, урагани, повені і т.д.), так і про різкі зміни кліматичних умов, які можуть відбутися в найближчі 24 години – різкий спад температури, сильні вітри або опади. Програма також стежить за змінами УФ-індексу, щоб користувач не забув взяти з собою сонцезахисний крем перед поїздкою на пляж.

Раніше Apple забороняла стороннім додаткам доступ до датчиків мобільних пристроїв. Ситуація змінилася восени минулого року з релізом моделей iPhone 6 і iPhone 6 Plus, в яких барометр використовується для визначення висоти.

Додаток Dar Sky поки доступний для завантаження тільки в американському, британському і ірландському відділеннях App Store. Вартість програми становить $3,99.


Такое приспособление как перфорированный крепеж для деревянных конструкций поможет вам запросто сделать полку, шкафчик или любое другое изделие из дерева. Покупайте перфорированный крепеж и другие крепежи по выгодным ценам на сайте krepzakaz.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *