Дерев’яний чохол, який покращює якість звуку iPhone 6

Автор | 22 Червня, 2015

Користувачі iPhone не відчувають дефіциту чохлів для своїх пристроїв. В асортименті виробників є різні моделі, починаючи від бамперів і чохлів-акумуляторів, закінчуючи кейсами з додатковим e-ink-екраном. Що ж стосується футлярів з вбудованими динаміками, то вони теж широко представлені на ринку. Японська компанія Simplism запропонувала модель, яка обіцяє поліпшити якість звуку iPhone.

Аксесуар під назвою Hibiki Acoustic iPhone Case являє собою дерев'яний чохол для iPhone 6 зі спеціальною конструкцією. Поліпшення якості звучання динаміків досягається за рахунок особливих матеріалів. За заявою виробника, задня сторона чохла покрита високотехнологічним матеріалом PULSHUT MU, який знижує перешкоди і кількість шумів під час програвання музики.

mnation.com.ua

Великий виріб чохлів для iPhone будь-яких кольорів та моделей на сайті mnation.com.ua на будь-який смак. 

Також в Simplism запевняють, що поліпшенню звучання iPhone сприяє використання деревини високоякісного білого ясена для виробництва футляра, а три опорні точки пригнічують вібрацію під час прослуховування музики на високій гучності.

Наскільки відповідають дійсності заяви японців, залишається тільки здогадуватися. Вартість Hibiki Acoustic iPhone Case поки невідома, проте кейс незабаром можна буде замовити на сайті mnation.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *