Pegatron наймає робітників для виробництва iPhone 6s

Автор | 22 Червня, 2015

Виробник електронних комплектуючих Pegatron отримав замовлення на виробництво нового покоління смартфонів iPhone. Як заявив керівник компанії Тун Цзисянь, виробник найняв додаткову робочу силу. Робочим потрібно буде займатися складанням великих партій смартфонів iPhone, які компанія почне випускати в найближчі кілька місяців.

Співпраця з Apple у випуску iPhone наступного покоління спонукала тайванську компанію Pegatron істотно розширити виробництво і наростити штат. Чисельність співробітників компанії в даний час перевищує 100 000 чоловік. Цзисянь не сказав, наскільки великим був набір, але, судячи з усього, працівників було прийнято на завод чимало. Це і є підтвердженням, що Apple вже розмістила у Pegatron замовлення на випуск iPhone, так як при поповненні штату тайванська компанія безсумнівно керувалася плановими обсягами випуску продукції.

Торік спеціально під iPhone 6 компанія Pegatron розширила штат на 30%. До цього Pegatron займалася випуском смартфонів iPhone 5c і тоді ця компанія також розширювала кількість співробітників на виробництві.

За наявними даними, восени цього року Apple представить два нових смартфони – iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Нове покоління не буде відрізнятися по дизайну від нинішніх iPhone 6 і iPhone 6 Plus – Apple планує використовувати схожі корпусу протягом двох найближчих років. Обидва апарати будуть базуватися на новітній апаратній платформі Apple A9 поєднаної з 2 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4. Вперше з моменту виходу iPhone 4s в 2011 році компанія збільшить здатність основної камери до 12 мегапікселів.

Відомо, що наступний iPhone запозичить у смарт-годинників Apple Watch технологію Force Touch, яка дозволяє дисплею наручного пристрою розпізнавати не тільки місце натискання, але й силу. Колірна схема апаратів поповниться «рожевим золотом» – схожий колір доступний для Apple Watch Edition вартістю 17000 доларів.

Крім Pegatron, іншим основним контрактним виробником «яблучних» гаджетів для компанії Apple є китайський гігант – корпорація Foxconn.


Компания БФИ Инжиниринг занимается проектировкой и строительством охладителей Nema, градирнь, разных теплообменников и прочего теплобменного оборудования. Вся информация на сайте bfe-russia.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *