Apple припиняє продаж iPad mini

Автор | 20 Червня, 2015

Через 3 роки після презентації планшетного комп'ютера iPad mini компанія Apple припиняє продаж моделі. У п'ятницю пристрій пропав зі сторінки офіційного сайту і фірмового онлайн-магазину компанії.

iPad mini першого покоління був офіційно представлений в жовтні 2012 року. Новинку випустили всупереч задумs легендарного засновника Apple Стіва Джобса, щоб встигнути за конкурентами, котрі раніше розсмакували перспективну нішу. В даному випадку купертіновці виступили у незвичній для себе ролі наздоганяючої компанії, виходячи на вже сформований ринок, успіх на якому в першу чергу залежить від ціни, що залишає не так багато простору для майбутніх інновацій.

Міні-планшетник зберіг пропорції старшої моделі, але розмір дисплея зменшився до 7,9 дюйма. Він виявився на 35% компактніше і на 53% легше «великого» iPad. Дана модель згодом задала тон для всіх наступних 7,9-дюймових планшетів компанії, і навіть iPad Air і iPad Air 2 з точки зору дизайну який нагадують оригінальний iPad mini.

Довгий час Apple пропонувала iPad mini з 16 ГБ вбудованої пам'яті в якості доступного планшета, знизивши в жовтні 2013 його ціну до $299, а потім і до $249 в жовтні 2014 року.

Так як iPad mini був останнім планшетом, позбавленим дисплея Retina, всі без винятку залишилися моделі тепер оснащені чіткими панелями, а також процесорами А7 і А8Х, тоді як в iPad mini використовувався Apple A5.

Перший iPad mini все ще можна придбати у сторонніх рітейлерів, поки у них не закінчаться запаси цієї моделі, а також у самої Apple можна купити відремонтований планшет.

Однією з причин, по якій Apple вирішила зняти оригінальний iPad mini з продажів, є невисокий попит. Враховуючи достатньо слабкі за нинішніми мірками характеристики, багато користувачів, швидше за все, віддавали перевагу більш дорогому, але більш потужному планшету другого покоління.


Знайте, что если вы отдаете своих детей в Клуб "Детсвкий островок увлечений", им гарантировано раннее развитие детей Химки, а также лучшее воспитание от преподавателей с качественным высшим образованием. Узнайте детали на сайте Клуба "Детсвкий островок увлечений ostrovokhobbies.club

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *