Facebook випустила новий додаток для обміну фотографіями Moments

Автор | 16 Червня, 2015

Facebook випустила новий додаток Moments, яке дозволяє обмінюватися фотографіями, що не публікуючи їх у соціальній мережі. Програма покликана вирішити проблему обміну зображеннями між користувачами, які не хочуть, щоб знімки опинилися у відкритому доступі.

Moments дає можливість об'єднувати фотографії в альбоми та відправляти їх друзям. Всі зображення зберігаються у власному хмарному сховищі в Facebook – компанія синхронізує тільки ті фото, які відправляє користувач, а не зберігає весь альбом мобільного пристрою.

Moments також може автоматично визначати, хто зображений на знімку, щоб відразу відправити її цій особі. У соціальній мережі впевнені, що їм вдалося знайти «золоту середину» між відправленням фотографій в публічні альбоми в соцмережі і збереженням зображень у закриті акаунти на фотохостингах.

Додаток Moments є дітищем внутрішнього підрозділу компанії Facebook Creative Labs. Раніше студія випустила новинну читалку Paper і «вбивцю» Snapchat – Slingshot.

Варто відзначити, що Facebook належить фотосервіс Instagram – компанія оголосила про його придбання за $ 1 млрд в квітні 2012 року. Крім публікації фотографій в загальну стрічку, в ньому також присутня можливість відправляти зображення особистим повідомленням.

Офіційний опис програми:

Додаток групує ваші фотографії, в залежності хто на них і коли вони були зроблені. На одному екрані ви можете синхронізувати свої фотографії та фото друзів. Тепер, кожен ваш друг може одразу перегядати всі фотографії, котрі ви відзняли разом!

Функції програми:

  • Зберігайте всі свої фотографії в одному приватному місці.
  • Синхронізація та завантаження декількох фотографій одночасно. Немає необхідності пересилати електронною поштою окремі фотографії.
  • Зручний пошук, для того, щоб знайти свої фотографії і своїх друзів.
  • Збереження фотографій друзів в своїй колекції.
  • Можливість ділитися фотографіями безпосередньо на Facebook або Instagram.

Додаток Moments вже доступний для завантаження в американському App Store. Про терміни виходу програми в інших країнах поки не повідомляється.


Ищите где провести летний отпуск? Для поездки заграницу можно подобрать тур в Египет из Киева тут по горячим предложениям и ценам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *