IKEA починає продажі меблів з можливістю бездротової зарядки

Автор | 15 Червня, 2015

Нещодавно компанія IKEA почала продажі фірмовоих меблів з функцією бездротової зарядки мобільних пристроїв. Крім того, виробник випустив серію чохлів, щоб новинками змогли скористатися власники iPhone та інших смартфонів, що не підтримують бездротову зарядку.

Компанія IKEA може допомогти зробити подібні технології ще більш поширеними. Представлена нова серія предметів інтер'єру, яка має функції бездротової зарядки стандарту Qi. На першому етапі в продаж будуть запущені настільні та підлогові лампи, а також приліжкові столики і кілька підставок. В якості базового обраний самий популярний в галузі стандарт Qi, так що новинки підійдуть більшості користувачів.

Новинки шведської компанії, які вперше були продемонстровані на міжнародній виставці MWC 2015, вже розміщені на офіційному сайті. IKEA пропонує лінійку світильників і торшерів за ціною від $69 до $119, круглі і овальні підставки в ціновому діапазоні від $28 до $65, а також приліжкові тумбочки – ціни на останні коливаються від $60 до $100. Окрема зарядна платформа коштує $30. 

Дана продукція відповідає стандарту Qi, тому чохли знадобляться для тих смартфонів, які не підтримують його. Наприклад,  iPhone 6 і iPhone 6 Plus можна за $25, а користувачі Samsung Galaxy S3, S4 і S5 повинні будуть витратити по $15.

Не забули в IKEA і про більш старі моделі: для покупки доступні різні адаптери для iPhone 5/5s і iPhone 4/4s. Вартість останніх становить $ 20. Ідея компанії не нова – це масивна насадка на смартфон, яка виступає приймачем для бездротової зарядки і підключається в роз'єм живлення. Серія чохлів називається VITAHULT.

Охочих придбати новинки IKEA просить звернутися в місцевий магазин – купити їх через сайт поки що не можна. 

Нові предмети інтер'єру від IKEA надійдуть у продаж у Великобританії в середині квітня за ціною від 30 фунтів стерлінгів. Також заявлений реліз на американському ринку. Першими випробувати зарядні пристрої зможуть американці. Про плани продажів в інших регіонах даних покищо ніяких немає.


Ищите где можно выгодно купить кабель ввг 4х1,5? Сделайте это на сайте electrtovar.ru, на котором вы найдете большой выбор электрооборудования.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *