ResearchKit тепер доступний і для iPad

Автор | 11 Червня, 2015

Сьогодні Apple оголосила про те, що програмна платформа для медичних досліджень ResearchKit, яка допомагає лікарям і вченим з більшою регулярністю і ефективністю збирати дані про здоров'я, заробила на планшетах iPad.

Запуск платформи для iPhone відбувся в середині квітня цього року. Перші наукові додатки, створені за допомогою ResearchKit, допомагають вивчати астму, рак грудей, серцево-судинні захворювання, діабет і хвороба Паркінсона, а число зареєстрованих в них користувачів iPhone перевищила 60 000 усього за кілька перших тижнів з моменту доступності в App Store.

Ми щасливі і натхненні відгуками на ResearchKit від медичного і наукового співтовариства, а також від учасників медичних досліджень. Історично такі дослідження залучали лише кілька сотень учасників, а тепер їх кількість вимірюється десятками тисяч, – сказав Джеф Вільямс, старший віце-президент Apple з операційних питань. – Медичні дослідники по всьому світу активно вивчають, як ResearchKit може допомогти їм у вивченні ще більшого числа хвороб, і ми віримо, що ця платформа зробить глибокий вплив на прогрес у глобальному розумінні здоров'я.

Відкрита програмна платформа дозволяє будь-якому медичному досліднику користуватися вихідними модулями ResearchKit для вивчення здоров'я і кращого розуміння перебігу хвороб. Розробники також можуть створювати нові модулі на основі відкритого вихідного коду і додавати їх в ResearchKit. Настроювані вихідні модулі допомагають вирішувати найбільш часті завдання при дослідженнях: отримання згоди від учасників, опитування та активні завдання.

ResearchKit перетворює iOS-пристрої на потужний інструмент медичних досліджень. При підтвердженні згоди учасника, додатки отримують доступ до даних передових датчиків в iPhone і iPad, включаючи акселерометр, гіроскоп, мікрофон і GPS, які дозволяють вимірювати рівень активності учасника, його рухові порушення, пам'ять та інші показники.

ResearchKit працює і з HealthKit – програмною платформою, вперше представленої Apple в iOS 8, яка дає розробникам можливість інтегрувати обмін даними між додатками для здоров'я та фітнесу. З дозволу учасника додатки ResearchKit можуть одержувати і використовувати дані програми «Здоров'я», наприклад, дані про вагу, кров'яний тиск, рівень глюкози і використання інгалятора, які вимірюються сторонніми пристроями і додатками.


Если вас интересует шпионская начинка из Китая, заходите на сайт china-today.ru. Большой выбор и отличные цены.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *