Нова версія ОС для Apple Watch захистить годинник від крадіжки

Автор | 9 Червня, 2015

програми для Apple Watch, программы для Apple Watch

У смарт-годинників Apple передбачена функція блокування за допомогою пароля – вона включається щоразу, як користувач знімає пристрій з руки. Однак у випадку крадіжки години вона не захистить власника – зловмисник може «скинути» пароль на пристрої. Анонсована в ході конференції WWDC 2015 операційна система watchOS 2 вирішує цю проблему.

У новій редакції ОС watchOS 2 для Apple Watch з'явилася функція безпеки, за допомогою якої можна захистити Apple Watch допомогою технології блокування активації. Тепер при перезавантаженні або перевстановлення системи для включення гаджета потрібно Apple ID і пароль iCloud. Тому навіть при втраті або крадіжці Apple Watch інформація залишиться в безпеці.

До релізу фінальної версії watchOS 2 користувачі Apple Watch ризикують своїми даними. Зловмисник, в руках у якого виявилися годинник, може без зайвих зусиль «обнулити» пристрій. Скидання даних в watchOS 1.0 виконується тривалим утриманням бічної кнопки. На екрані з'являються три опції: «Вимкнути», «Економічний режим Power Reserve» і «Блокування пристрою». Тепер якщо із зусиллям натиснути на кнопку «Вимкнути» (Force Touch), Apple Watch запропонують виконати повне скидання даних (натисніть сюда для деталей).

Крім захисту від крадіжки watchOS 2 принесла підтримку «нативних», повністю автономних додатків. Розробники отримали доступ до всіх датчиків, сенсорами годин і навіть до коліщатка Digital Crown. Серед нових можливостей платформи – можливість відповідати на електронні листи безпосередньо з годинника, нові циферблати, а також можливість встановити замість фонового зображення будь-яку картинку. Ще одне досить таки істотне нововведення watchOS 2 – можливість переглядати на годиннику відеоролики з різних відехостингів.

Сьогоднішній анонс є попереднім. Операційна система для наручного смарт-годинника watchOS 2 стане доступна для всіх бажаючих лише восени цього року, разом з можливістю оновлення до iOS 9. А ось розробники можуть приступити до створення «нативних» додатків для Apple Watch вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *