iOS 9 буде доступна для власників iPhone 4s та iPad mini

Автор | 9 Червня, 2015

Вчора, 8 червня на WWDC 2015 компанія Apple розповіла, які нововведення будуть включені в дев'яте покоління мобільної операційної системи, фінальна версія якої з'явиться вже восени цього року. Як повідомили в компанії, власники смартфонів iPhone 4s і планшетів iPad mini, випущених в 2011 і 2012 роках відповідно, можуть розраховувати на можливість завантажити оновлення iOS 9, яке буде адаптоване для встановлення та роботи на цих пристроїв.

Основна редакція iOS 9 призначена для пристроїв на однокристальної системі A9. Спроби зробити цю версію сумісною зі старими смартфонами і планшетами неминуче викликала б проблеми. В результаті було вирішено зробити для них окрему версію, яка ефективно буде обслуговувати на працювати з застарілою апаратурою.

Частина можливостей нової ОС iOS 9, втім, буде недоступна на смартфонах і планшетах Apple попередніх поколінь, але в цілому пристрої залишаться частиною оновленої екосистеми. iOS 9 зможуть встановити всі власники гаджетів, на яких зараз розгорнута iOS 8 – це iPhone 4s і старше, iPad 2 і краще, перший iPad mini і далі, iPod touch п'ятого покоління.

У «дев'ятці» реалізовано низку нових функцій, включаючи новий персоналізований сервіс Proactive Assistant, маршрути громадського транспорту, новий додаток Кіоск, покращений голосовий помічник Siri. На iPad з'явиться довгоочікувана многооконность: поділ екрана буде підтримувати розбиття в співвідношенні 1/2, 1/3 і 2/3 в залежності від особливостей додатків. На дисплей можна буде вивести або два різних програми, або два вікна однієї і тієї ж програми. Користувач отримає можливість паралельної роботи, наприклад, з електронною поштою і календарем, двома вкладками в браузері Safari, парою документів Pages.

Завантажити iOS 9 beta 1 можуть зареєстровані розробники, починаючи з сьогоднішнього дня. Публічна версія операційної системи буде доступна восени цього року.


Ищите где можно купить авторезину качественную для автобуса или другого транспорта? Большой выбор авторезины и запчастей на сайте prombaza77.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *