Google Chrome продовжить час роботи ноутбуків за рахунок «розумною» блокування Flash-контенту

Автор | 5 Червня, 2015

Слідом за критикою браузера Chrome за надмірне навантаження на акумуляторну батарею MacBook компанія Google реалізувала в програмі режим автоматичного блокування Flash на веб-сторінці. За задумом розробників, ця функція дозволить збільшити автономність портативних комп'ютерів.

Ноутбуки, як правило, купують не тільки заради економії місця на робочому столі – користувачів приваблює їх портативність, тобто можливість без зайвих зусиль носити лептоп з собою і працювати в будь-якому місці навіть без електричної розетки. Нещодавно ентузіасти провели дослідження на предмет того, який вплив на «автономність» лептопа має Chrome, і виявилося, що настільний оглядач-браузер від Google скорочує час роботи MacBook майже на чотири з половиною години.

Новий реліз веб-браузера Chrome покликаний вирішити проблему з надмірною «ненажерливістю» браузера. Програма автоматично аналізує всю веб-сторінку і відключає на ній Flash-вміст: різні анімовані банери перестають працювати, а аудіо- і відео-плеєри, якими користувач може користуватися в даний момент – ні.

Раніше схожа функція була реалізована у фірмовому браузері Apple. Функція Safari Power Saver береже заряд MacBook тим, що забороняє оглядачеві завантажувати жадібний до заряду акумулятора контент на веб-сайті до тих пір, поки користувач не почне з ним взаємодіяти. Це не тільки збільшує автономність ноутбуків, але і блокує набридливу рекламу зі звуком, яка автоматично запускається при відкритті веб-сторінки.

подкасты

Також як у випадку з браузером Safari, якщо Chrome блокує якийсь елемент помилково, його можна розблокувати, просто клікнувши по елементу. Функція доступна в черговій бета-версії браузера і найближчим часом з'явиться у фінальній версії програми.

За заявою Google, компанія має намір і далі працювати над поліпшенням автономності ноутбуків та інших корисних функцій, користувачі яких віддали перевагу Chrome.


Если вам нужно срочно пробить номер телефона, будь то номер мошенника или вам нужно найти пропавшего человека, сделайте это на сайте klassika.12bb.ru.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *