Zadarma – VoIP-клієнт для iOS з широким функціоналом

Автор | 3 Червня, 2015

Zadarma – це VoIP-клієнт для iPhone, що має приємний інтерфейсо і широкий функціонал. За допомогою програми можна здійснювати і приймати дзвінки як по протоколу SIP, так і через безкоштовну хмарну АТС, з можливістю придбання міського номера в будь-який з 70 країн світу.

Zadarma може стати непоганим рішенням питань економії і зручності для людей, що підтримують зв'язок з іноземними друзями, родичами або клієнтами, часто вчиняють міжміські або міжнародні дзвінки.

Сервіс Zadarma пропонує гнучку систему тарифів, високу якість зв'язку і масу корисних функцій, на зразок можливості запису важливих голосових дзвінків. Крім роботи з вихідними і вхідними викликами, додаток дозволяє відправляти і приймати текстові повідомлення, працює з SMS. Відеодзвінки теж не проблема для Zadarma.

Для того, щоб почати користуватися сервісом, необхідно лише встановити клієнт на своїй смартфон з App Store і пройти реєстрацію на сайті zadarma.com. Там же, на сайті, можна ознайомитися з тарифами і отримати масу іншої корисної інформації.

Далі, після проходження реєстрації, необхідно запустити додаток і ввести виданий системою 6-ти значний SIP-логін і пароль. Після цього тиснемо «Увійти» і можна дзвонити.

Розробники звертають увагу на той факт, що в силу особливостей роботи енергозбереження iOS, VoIP-клієнт для iPhone може перебувати в неактивному стані близько 2 годин. Після цього додаток вивантажується з пам'яті пристрою. Тому якщо вам важливо не пропустити ні єдиного дзвінка, активуйте в налаштуваннях особистого кабінету умовну переадресацію.

Що стосується поповнення рахунку, то тут все дуже просто. Zadarma підтримує масу популярних способів оплати, включаючи використання банківської карти, PayPal, Webmoney і так далі.

Можливості програми Zadarma:

  • Вихідні і вхідні аудіо / відео дзвінки
  • Текстові та СМС повідомлення

Для програми Zadarma ви можете підключити:

  • Віртуальний номер в будь-який з 70 країн світу
  • Безкоштовну хмарну АТС


Если вам нужна программа шпион для андроид для влежения за смс и звонками жертвы, там пригодится программа NeoSpy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *