Додаток Office Lens від Microsoft перетворить iPhone в кишеньковий сканер

Автор | 3 Червня, 2015

Office Lens – черговий корисний мобільний додаток, що полегшує життя всім, хто працює з паперами, від студентів до офісних клерків. Office Lens вміє покращувати фотографії документів, роблячи знімки більш розбірливими та зручними для читання. Однак це не так важливо у порівнянні з можливістю перетворення отриманих знімків в редаговані документи Word, PowerPoint і PDF-файли.

Новинка від Microsoft оцифрує будь друкований документ, після чого інформацію можна буде зберегти хмарному сховищі OneDrive.

Загалом, тепер можна не витрачати час на методичне перенесення вручну інформації з паперових листів. Все важливе можна сфотографувати і перетворити в зручний формат для подальшої роботи.

Одним словом, Office Lens – ваш кишеньковий сканер. Немов за помахом чарівної палички, цей додаток оцифровує всі нотатки з друкованих документів. Важливі документи та візитні картки будуть завжди під рукою, рецепти і замітки не загубляться, а до відзнятим начеток та ідей можна повернутися в будь-який час.

Приклади використання програми Office Lens:

  • Робіть знімки вивісокабо інших площин з інформацією, обрізайте зображення і діліться нотатками до зборів з колегами.
  • Робіть цифрові копії друкованих документів, візиток та оголошень, обрізаючи їх точно по контуру.
  • Надрукований текст автоматично розпізнається (за допомогою технології OCR), а значить, ви зможете знаходити, копіювати і редагувати слова на малюнках.

Функції додатку Office Lens:

  • Під час роботи з дошкою Office Lens дозволяє обрізати зображення і очистити їх від відблисків і тіней.
  • У режимі роботи з документом Office Lens дозволяє обрізати зображення і поліпшити їх колір.
  • Зображення можна зберігати в OneNote, OneDrive або будь-якому іншому хмарному сховищі.
  • Знімки можна перетворювати в документи Word (.docx), PowerPoint (.pptx) або PDF-файли (.pdf) і автоматично зберігати їх в OneDrive.

Ищите где можно выгодно купить коммерческие авто в Москве бу без переплат и посредников? Сделайте это на сайте center-carauto.ru. Большой выбор коммерческих авто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *