Бюджетний фітнес-браслет Xiaomi тепер підтримує повідомлення з iPhone

Автор | 31 Травня, 2015

Представлений рік тому фітнес-браслет Xiaomi Mi Band отримав розширену підтримку пристроїв на iOS. У Cydia вийшло доповнення до офіційного додатку китайського виробника, що дозволяє взаємодіяти з електронним пристроєм. Спортивний трекер Xiaomi, нагадаємо, відрізняється низьким цінником – в роздробі його ціна становить $15.

З недавніх пір наручний гаджет Mi Band підтримує не тільки Android-пристрої, але й iPhone на операційній системі iOS 7 і вище. Гаджет відстежує фізичну активність користувача і якість сну за рахунок вбудованого акселерометра, складаючи графіки сну і неспання. Є функція м'якого пробудження власника, якщо браслет розуміє, що пора вставати. Енергоефективний модуль Bluetooth дозволяє Mi Band працювати на одному заряді до 30 днів.

У користувачів смартфонів Xiaomi є важлива перевага перед власниками пристроїв інших марок: смарт-браслет може оповіщати про текстові повідомлення і повідомлення додатків за допомогою вібрації і LED-індикатора. На iPhone ця функція «з коробки» не доступна, що вирішується установкою спеціальної програми-надбудови. Твік с репозиторію Cydia під назвою MiBand Utility розробив Піджен Галді. У безкоштовному додатку з Cydia можна включити відправку повідомлень на Mi Band індивідуально для кожного встановленого додатка і вибрати один з чотирьох кольорів світлової індикації – червоний, синій, зелений або оранжевий.

Фітнес браслт Xiaomi Mi Band сворений у вигляді алюмінієвої пластини, яка вкладена в ремінці різноманітних яскравих кольорів, які можна вибрати при покупці. Водонепроникний браслет, захищений за стандартом IP67, може працювати на глибині до одного метра і відстежувати рухи плавця.

Раніше Xiaomi оприлюднила статистику продажів свого трекера. За три місяці з моменту запуску моделі користувачі придбали понад 1 млн пристроїв, що може говорити про одне: ідея зробити набуває популярність переносну електроніку доступною виявилася досить успішною.

 

 


Компанию интересует покупка трансформаторной стали в больших количестах по выгодной для вас цене. Узнайте детали на сайте metaltradingspb.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *