Аркада Hyper Square стала додатком тижня і доступна в App Store безкоштовно

Автор | 31 Травня, 2015

Apple призначила аркаду Hyper Square «Додатком тижня». Протягом найближчих семи днів захоплюючу гру з візуальними і звуковими ефектами можна скачати в App Store абсолютно безкоштовно.

Геймплей Hyper Square проходить в абстрактних локаціях, де зібрані різні квадрати, прямокутники, ромби та інші фігури. Завдання гри – якнайшвидше перемістити всі об'єкти в потрібні комірки, щоб не програти. Гравець повинен переміщати і повертати квадрати, а також змінювати їх розмір, використовуючи сенсорний дисплей телефона. Складність рівнів поступово наростає, закінчити рівень за відведений час стає все важче.

Кожна локація має новий набір фігур і вимагає використовувати різні жести, що вносить в геймплей неабияку частку різноманітності. Наприклад, у першому випробуванні належить просто переносити зафарбовані квадрати в спеціальні рамки. Далі схожого результату потрібно домогтися з аналогічними предметами, але шляхом звуження і розширення. Після цього з'являться різні жести і різні фігури, які зливаються в одному рівні. Виглядає Hyper Square надзвичайно атмосферно.

Тож основна ціль гри – щонайшвидше перемістити всі квадрати в потрібні комірки, щоб не програти. Переміщайте і повертайте квадрати, а також змінюйте їх розмір, використовуючи сенсорне керування. Складність рівнів поступово наростає. Намагайтеся не програти і змагайтеся з друзями!

Незважаючи на просту задуму, проект від Team Signal здатний затягнути вас в процес гри навіть не на одну годину. Адже завжди хочеться бути кращим і встановлювати все нові рекорди. Торік Hyper Square отримала нагороду Apple Best of May 2014, а також стала переможцем у номінації «Вибір критиків» на Casual Connect Asia 2014.

Особливості гри Hyper Square:

  • – Різні візуальні і звукові ефекти.
  • – 8 рівнів для розблокування, більше 100 випробувань.
  • – Захоплююча аркадна гра зі звичним сенсорним управлінням.
  • – Змагаються з друзями в таблицях лідерів Game Center!

 


Заказывайте качественное создание интернет магазинов у профессиональных программистов, которые создадут сайт под ваши нужды и запросы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *