Чохол COVR Photo для iPhone 6 дозволяє вести приховану зйомку

Автор | 31 Травня, 2015

Мало хто наважується відкрито знімати перехожих на вулиці, в метро або на масових заходах. А часом подібне взагалі неможливо. Але чохол зі «шпигунською» лінзою COVR Photo дозволяє без всяких побоювань знімати на iPhone що завгодно, не боячись при цьому звернути на себе увагу.

Практично у кожного, що читає ці рядки, хоча б раз був у житті конфлікт через те, що він фотографував той чи інший об'єкт або людину, які нібито не можна знімати на камеру. У більшості випадків мова йде про самоправство з боку забороняючих. Однак завжди краще попереджувати конфлікт, ніж доводити власну невинуватість некомпетентним охоронцям або міліціонерам.

Чохол COVR Photo для iPhone 6 може виявитися корисним в кількох випадках. По-перше, з його допомогою можна використовувати смартфон для непомітної зйомки як фотографій, так відео, тобто перетворити пристрій у приховану камеру. Адже коли телефон лежить в руці, вас навряд чи хтось запідозрить у тому, що ви в цей момент знімаєте відео або робите фотографії. А для більшої переконливості можна скачати безкоштовний додаток, що буде імітувати заставку на екрані, і тоді все буде виглядати так, ніби ви читаєте пошту або відкриваєте сайти.

По-друге, завдяки вбудованим дзеркалам COVR Photo дозволяє тримати iPhone горизонтально і при цьому робити фотографії або записувати відео. Це зручно тим, що вам не доведеться в процесі тримати телефон перед собою – адже якщо знімати доводиться довго, це досить втомлює.

Подібний аксесуар для телефону завжди може стати в нагоді, наприклад, журналістам, оскільки часом їхня професійна діяльність просто вимагає подібного рішення проблеми прихованого відеоспостереження. Будь то екстремальна ситуація чи спокійне спостереження в кафеч и ретсорані.

Розробники цього оригінального аксесуара для iPhone збирають гроші на його виробництво на сайті Kickstarter. Пристрій буде сумісний з iPhone 6 і вийде продаж за ціною 75 доларів.


На сайте ilakmus можно сумки фурла купить по выгодным ценам и даже с доставкой к вам домой. Большой выбор сумок разных моделей и производителей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *