Які новинки чекати від Apple на WWDC 2015

Автор | 17 Травня, 2015

Apple готується знову здивувати фанатів бренду і професіоналів. Спостерігачі вже зараз міркують про переваги та недоліки нової версії Apple TV і стрім-сервісу, які компанія збирається представити на початку червня.

У 2015 році Apple проведе чотири важливих заходи (дві презентації новинок і дві конференції для розробників, щоб вони встигли підготуватися до новинок), тому підготовка до них ведеться як в останній раз. На кожному заході анонсується або запускається наступний «великий продукт», який визначає не тільки новий вектор розвитку для неї самої, а й для всього ринку.

Найближча подія – конференція для розробників WWDC 2015 (детали смотрите тут) відбудеться вже менш ніж через місяць (з 8 до 12 червня 2015) і традиційно пройде у виставковому комплексі Moscone West в Сан-Франциско.

Apple TV четвертого покоління

В якості головного продукту на ній фахівці очікують Apple TV 4G,  тому що саме тут Apple буде потрібна допомога розробників додатків з усього світу, щоб задіяти весь її потенціал. ТВ-приставку чекає три важливих зміни: по-перше, вона повинна отримати власний стрімінговий ТВ-сервіс з 25 телеканалами, який виступить конкурентом Netflix. Партнерами Apple в цій справі стануть ABC, CBS і Fox. Вартість нового сервісу складе $40 на місяць.

Друге нововведення – це можливість підключення приставки до App Store і перетворення в повноцінний ігровий і мультимедійний домашній центр. Третьою новою функціональністю Apple TV стане підтримка HomeKit – бібліотеки функцій для підключення до єдиної системи інтелектуальних домашніх приладів, типу термостата Nest. Це дозволить збирати показники датчиків з пристроїв системи «розумного» будинку і керувати ними не тільки за допомогою iPhone і Siri, але і за допомогою Apple TV. Щоб забезпечити ці нововведення, приставку оновлять чіпом A8 і значно збільшать дисковий простір. Перші пристрої на платформі HomeKit також повинні будуть представити на WWDC.

Стрімінговий сервіс Apple Music

Другий важливий ринковий сегмент, на якому Apple дуже бажано підтягти свої позиції, це потокове аудіо і iTunes. На WWDC 2015 компанія повинна представити оновлений Beats Music, який перетвориться в Apple Music. Компанія планує привернути увагу до нього за рахунок зниження ціни на $2 в порівнянні зі «стандартною» ціною на ринку і великою бібліотекою музичних треків. Підписка на місяць складе $7,99 проти $9,99. Крім того, Apple впровадила в свої пристрої технічну можливість програвати Hi-Res Audio, дозволивши використовувати коннектор Lightning для навушників. В iTunes з'являться треки високої якості 24-bit / 96kHz (зараз там доступні тільки записи 16-bit / 44.1kHz).

iOS 9 і OS X 10.11

На WWDC 2015 розробникам буде представлена ​​наступна версія iOS 9, але на iPhone і iPad вона, як і колись, з'явиться не раніше вересня, разом з новими смартфонами. Замість цього на сцені Moscone West можуть анонсувати реліз фінальної версії iOS 8.4 . Оновлена ​​версія OS X 10.11, як очікується, буде більш стабільною версією Yosemite з розширеною інтеграцією з iCloud Drive.

12,9-дюймовий iPad Pro

iPad на споживчому ринку чекає відхід у бізнес-сегмент. Спостерігачі очікують вихід iPad Pro зі збільшеною діагоналлю 12,9 дюйма і пакетом додатків, розрахованих на бізнес-сегмент. Однак точні характеристики майбутнього пристрою поки залишаються невідомі.

MacBook Pro і iMac на чіпах Broadwell

Також очікується вихід нових моделей моноблоків iMac і ноутбуків MacBook Pro. Оновлені 13-дюймові лептопи з тачпадом Force Touch, компанія вже представила в березні цього року, проте поки що пристрої працюють на процесорах Intel Haswell. MacBook, які представлять в червні, отримають вже процесори Intel Broadwell, які виробляються за новим технологічним процесом і відрізняються зниженим у порівнянні з нинішніми кристалами енергоспоживанням при тій же потужності.

Також розробники отримають нові дані про розвиток платіжної системи Apple Pay і перші результати застосування Apple Watch і додатків під них масовим користувачем. Це має допомогти практичному розвитку додатків для цього пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *