Alibaba допоможе Apple запустити платіжний сервіс Apple Pay в Китаї

Автор | 17 Травня, 2015

Платіжна система Apple Pay покищо доступна тільки в США, але Apple активно веде підготовку до запуску сервісу на території інших країн. За інформацією агентства Reuters, основним партнером американської корпорації в Китаї виступить Alibaba – найбільша компанія в сфері інтернет-комерції.

Сервіс Apple Pay був представлений у вересні минулого року, а його офіційний запуск на американському ринку відбувся в другій половині жовтня. Система дозволяє iPhone 6, iPhone 6 Plus, Apple Watch, iPad Air 2 і iPad mini 3 здійснювати платежі в магазинах та Інтернеті безконтактним способом – за допомогою технології зв'язку ближнього радіусу дії NFC.

У США різного роду технологічні нововведення мають шанс прижитися в мінімальні терміни. Однак, з недавніх пір для Apple став вкрай важливий ринок Китаю. Ще в жовтні компанія Alibaba, на рахунку якої найбільше в історії первинне розміщення акцій (IPO), заявила, що відкрита для співпраці з каліфорнійським гігантом з питання впровадження в Китаї його платіжної системи.

Як пише газета, Apple сподобалася пропозиція китайської компанії і на даний момент вона веде переговори з Alibaba і китайськими банками, щоб розробити схему впровадження Apple Pay в Китаї. Ніякі подробиці, правда, поки не повідомляються.

Раніше Тім Кук заявляв про важливість китайського ринку для Apple. «Китай насправді є ключовим ринком для нас. Все, що ми робимо, буде працювати тут. І Apple Pay очолює цей список», – заявив Кук. Гендиректор зазначив, що для того, щоб надати користувачам iPhone 6 і Apple Watch можливість використовувати смартфони в якості електронного гаманця, Apple необхідно провести ряд зустрічей і обговорити умови співпраці з банками, торговельними компаніями і стільниковими операторами.

На початку 2015 повідомлялося, що Apple почала пошук співробітників для команди Apple Pay, якій належить працювати у Великобританії. В описі вакансій говориться, що географію доступності нової платіжної системи планується розширити на Європу, Близький Схід, Індію та Африку. 


Большой выбор спортивных баз доступный на сайте tournaments russia, выбирайте базу под нужный вам вид спорта быстро и выгодно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *