Nintendo до березня 2017 випустить п’ять ігор для iOS і Android

Автор | 11 Травня, 2015

На зустрічі з інвесторами генеральний директор Nintendo Сатору Івата заявив, що компанія планує до початку 2017 випустити п'ять ігор для смартфонів і планшетів. Рішення вийти на ринок мобільних ігор з власними продуктами Nintendo прийняла в березні цього року.

Згідно із заявою Івата, компанія не має наміру гнатися за кількістю ігор у збиток якості. Розробники будуть продовжувати розвивати свої проекти після релізу, тим самим підтверджуючи серйозність намірів компанії щодо ринку мобільних пристроїв. На думку Nintendo, саме такий підхід дозволяє створювати справжні хіти.

Що ж стосується перенесення популярних ігор Nintendo на iOS і Android, то ця ідея приречена на провал, заявив гендиректор. За його словами, власники портативних консолей і мобільних пристроїв воліють різні ігрові стилі, крім того, між платформами є відмінності в моделях монетизації. Та й через можливість скачивать взломанные игры компанія також має великі збитки.

Днями стало відомо про те, що Nintendo вперше з 2011 року вдалося зафіксувати прибуток. Програма зі скорочення витрат пішла японському вендору на користь і допомогла компенсувати негативні наслідки уповільнення зростання виручки.

За підсумками звітного фінансового року, закритого в кінці березня 2015 року, чистий прибуток Nintendo склав 41800 млн ієн (близько $350 млн) проти чистого збитку в розмірі 23,2 млрд ієн ($194 300 000), отриманого роком раніше. Сама компанія очікувала прибуток в 30 млрд ієн ($251 млн).

Річний операційний прибуток досяг 24,8 млрд ієн (близько $207 млн), тоді як за попередній фінансовий рік Nintendo зафіксувала операційний збиток в 46,4 млрд ієн ($ 388 500 000). Виручка впала на 3,8%, до 549 800 000 000 ієн ($ 4,6 млрд).

Коментуючи результати кварталу, глава Nintendo підтвердив розробку нової ігрової платформи, яка буде відрізнятися від усіх існуючих проектів. Компанія сподівається повернутися в лідери з проектом під кодовим ім'ям NX. Деталі проекту поки не розкриваються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *