WhatsApp планує запустити функцію відеодзвінків

Автор | 11 Травня, 2015

Найпопулярніший у світі месенджер WhatsApp має намір найближчим часом включити можливість здійснювати відеодзвінки. Про це повідомляє International Business Times.

Месенджери, що належать найбільшої в світі соціальної мережі Facebook, продовжують залишатися постійним джерелом новин. У квітні керівництво WhatsApp оголосило про те, що щомісячна аудиторія додатки становить 800 млн активних користувачів. Тепер джерела з'ясували, що на додаток до аудіозвінків WhatsApp запропонує користувачам функцію відеодзвінків. Спочатку вона стане доступна на Android, але пізніше з'явиться на iOS і Windows Phone. У такому ж порядку месенджер запускав функцію аудіозвінків, повідомляє сайт "Ответы на все вопросы".

Головною підмогою в розвитку сервісу і його виходу на новий рівень є Facebook. Соціальна мережа недавно сама ввела можливість передавати відеопотік через Facebook Messenger, це означає, що у неї є власна робоча інфраструктура стрімінгових серверів, яку зможе використовувати WhatsApp.

За повідомленням джерела, відеодзвінки в WhatsApp з'являться вже через місяць, але доступ до них матимуть тільки користувачі бета-версії клієнта. Отримати запрошення на участь у тестуванні можна тільки від поточних учасників. По завершенні перевірки надійності роботи всіх нових функцій компанія зробить їх доступними для всіх користувачів.

WhatsApp поступово стає серйозним конкурентом для провідних VoiP-сервісів, таких як Skype і Viber. Нова служба привертає до себе чимало уваги, причому не тільки з боку звичайних користувачів – влада Єгипту на цьому тижні можуть заборонити службі діяти на території країни. Це питання викликає серйозні розбіжності у вищих місцевих політичних колах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *