Apple запропонує три способи безкоштовного прослуховування музики в Apple Beats

Автор | 11 Травня, 2015

Компанія Apple найближчим часом збирається запустити власний унікальний потоковий сервіс Beats. Для боротьби з конкурентами на ринку музичної індустрії «яблучна» імперія, використовуючи свій вплив, намагається змусити конкурентів відмовитися від безкоштовного надання контенту користувачам. При цьому у користувачів Apple Beats буде доступ до безкоштовних композицій. Про можливі способи прослуховування музичного контенту розповіло видання Re/Code.

У музичному сервісі Apple буде передбачений пробний період підписки. Залежно від результатів переговорів з мейджорами він триватиме від одного до трьох місяців. Підписка на Apple Beats буде продовжуватися автоматично і з рахунку будуть списуватися гроші на початку кожного платіжного циклу. Щоб не платити за наступний розрахунковий період, необхідно буде скасувати підписку до кінця поточного.

Apple прийняла в штат кілька відомих діджеїв і радіоведучих, які створюватимуть спеціальні музичні добірки. Користувачі Beats зможуть прослуховувати безкоштовно композиції з тематичних списків.

Нарешті, за відомостями джерела, в музичному сервісі Apple будуть тестові версії треків в низькій якості. Пісні будуть обрані за бажанням правовласника. Схожа схема застосовується в SoundCloud, де будь-які треки можна послухати з бітрейтом 128 кбіт / c, а більш якісні – тільки за гроші. При цьому безкоштовні композиції в Apple Beats можуть мати обмеження по тривалості.

Як би там не було, Apple не має наміру надавати користувачам можливість необмеженого прослуховування музики без оформлення платного аккаунта, як це роблять стрімінгові сервіси типу Spotify. Відомо, що політика компанії щодо конкурентів на музичному ринку викликає заклопотаність у Департаменту юстиції США. Менеджери з Купертіно чинять тиск на музичні лейбли з тим, щоб змусити Spotify і інші сервіси відмовитися від безкоштовного надання контенту користувачам.

Офіційна презентація Apple Beats очікується в червні на конференції WWDC 2015. Реліз відбудеться одночасно з випуском нової версії iOS (під номером 8.4). Нова музична служба буде доступна у вигляді додатків для iOS і Android, Mac-додатки і веб-версії. Також продукт прийде на Apple TV.


Выбирайте качественные дизельные генераторы на сайте http://reling.ua/ с гарантией и доставкой по Украине.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *