Реальна причина, чому Apple не використовує слот для microSD в iPhone і iPad

Автор | 11 Травня, 2015

Коли користувачам стало не вистачати місця для даних на мобільних пристроях, виробники дали можливість розширити внутрішню пам'ять за допомогою карт microSD. Але ці дні добігають кінця, тому що багато вендорів слідом за Apple відмовляються від цього колись обов'язкового атрибуту портативної електроніки.

Китайський виробник смартфонів Xiaomi вирішив, що його флагманський телефон не буде використовувати карти microSD. Віце-президент компанії Уго Барра переконаний, що наявність слота для microSD в смартфоні – це погана ідея. «Ми принципово проти карт пам'яті в пристроях з високою продуктивністю», – заявив він.

«Ви думаєте, що купили Kingston чи SanDisk і зробили краще? Насправді ні. Вони дуже низької якості, іноді вони просто перестають працювати, і це викликає у людей величезну кількість питань. Додатки весь час збоять, користувачі втрачають дані. Багато причин для скарг і розчарувань», – заявив він.

Головний дизайнер Android Матіас Дуарте вважає, що це помилка. На його думку, ті, хто використовував карти microSD в різних пристроях, не особливо страждав від збоїв і нестабільності. «Я б оскаржив твердження, що карти Kingston чи SanDisk надзвичайно низької якості», – сказав він.

Причина того, що Apple ніколи не використовувала microSD, а виробники Android-пристроїв стали відмовлятися від карт пам'яті – це виручка. Компанії не можуть взяти гроші за слот, але можуть додати 100 доларів за декілька додаткових гігабайт флеш-пам'яті. Першою цю ідею стала просувати Apple. Інші виробники почали робити так само.

І з точки зору заробляння грошей в цьому є сенс. iPhone 6 з 128 ГБ пам'яті обходиться споживачеві на $200 доларів дорожче, ніж версія з 16 ГБ. А якщо є слот для microSD, то користувач візьме більш доступну модель і розширить її пам'ять за допомогою карти. Нехай microSD повільніше флеш-накопичувачів, але для музики, відео та програм, які не вимагають високого рівня продуктивності, цього більш ніж достатньо.

Так що в найближчому майбутньому навряд чи ви знайдете гаджет зі слотом для microSD. Вашої думки ніхто не запитає.


Выбирайте и заказывайте красивый бронзовый номер билайн по выгодной цене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *