Flickr для iOS отримав функцію автоматичного завантаження фотографій в хмару

Автор | 8 Травня, 2015

Yahoo випустила нову версію фотододатку Flickr, призначеного для смартфонів iPhone. Оновлена ​​програма тепер має оновлений інтерфейс і функцією автозавантаження фотографій в хмару.

Сервіс Flickr призначений для зберігання і подальшого використання користувачами цифрових фотографій і відеороликів. Це один з найпопулярніших сайтів серед блогерів для розміщення знімків і зображень в Інтернеті. Користувачі Flickr отримують безкоштовно 1 ТБ простору і можуть завантажувати необмежену кількість фото і відео (відео обмежені 3 хвилинами і якістю 1080р). Про це повідомляє сайт-источник galaxy-droid.ru.

Оновлений-додаток Flickr для iPhone і iPad, як і раніше, дає можливість завантажувати на сервіс фотографії, переглядати і коментувати різні кадри. Але для версії 4.0 заявлена ​​функція автоматичної закачування знімків в хмарне сховище.

Включення функції автозавантаження призведе до того, що нові фотографії та відеоролики, зроблені на смартфоні або планшеті, будуть зберігатися ще й в особистому хмарі користувача. Завдяки цьому власники iPhone і iPad можуть «збільшити» пам'ять пристрою за рахунок простору, а також не втратять цінні кадри, навіть якщо з мобільним щось трапиться. Крім того, людина зможе подивитися їх як зі свого телефону, планшета або ноутбука, так і взагалі з будь-якого комп'ютера – через веб-інтерфейс.

Крім цього, у додатку поліпшений інтерфейс для більш зручного перегляду фотографій і доданий вбудований редактор, що, за задумом розробників, зробить Flickr більш привабливим і конкурентоспроможним порівняно з Instagram та іншими сервісами для зберігання та обміну фотографіями.

В оновленому дизайні новий акцент стоїть на взаємодії з користувачем. У нижній частині кожного зображення відображаються наступні функції: додати до вибраного, коментувати і поділитися фотографією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *