Стали відомі терміни запуску Apple Beats і нові подробиці про iOS 9

Автор | 8 Травня, 2015

Новий реліз мобільної операційної системи iOS 9 зосередиться на виправленні помилок і принесе в систему ряд змін візуального характеру. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на власне джерело, знайоме з ходом розробки ОС.

Прийдешня велика версія мобільної Apple-платформи iOS 9 не принесе традиційно нових можливостей. Реліз, що проходить під кодовим позначенням Monarch, націлений на посилення стабільності функціонування і займається ліквідацією проблем і неполадок, а також пробує зробити роботу операційної системи більш стійкою, стабільною і продуктивною.

За даними, якими володіє ресурс, в новій ОС редизайну піддасться інтерфейс голосового помічника Siri. На зміну нинішньому інтерфейсу у вигляді звукової хвилі, прийде різнокольоровий дизайн в стилі Apple Watch. Стандартне фонове зображення на домашньому екрані буде виконано в синьому і зеленому тонах.

Зрозуміло, деякі нововведення у складі платформи з'являться, але розробники сфокусовані на усуненні помилок і поліпшенні роботи функцій iOS 8. Швидкість впровадження нових функцій зробила негативний вплив на загальний характер продуктивності платформи.

Apple також трудиться над зменшенням вимог iOS до вільного простору на флеш-накопичувачі, потрібного для установки оновлень системи. Власники 16-гігабайтних моделей девайсів просто відмовлялися переходити з iOS 7 і на iOS 8, так як вимагалося видалити занадто багато додатків та особистих даних. Немає нічого дивного в тому, що «дев'ятка» не виведе на сцену безліч нововведень: подібне вже відбувалося з настільною платформою OS X.

Одночасно Apple працює над оновленням iOS 8.4 під кодовою назвою «Copper». В операційній системі повністю змінений інтерфейс програми Музика. До складу фінальної версії увійде новий стрімінговий сервіс Beats з підтримкою сабвуферів, а реліз поновлення відбудеться 8 червня – в день презентації iOS 9, запланованого в рамках конференції WWDC 2015. Музичний сервіс отримає підтримку офлайн-режиму і буде запущений на міжнародному ринку в кінці місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *