Apple почала доставку ремінців і браслетів для Apple Watch першим покупцям

Автор | 8 Травня, 2015

Разом з запуском Apple Watch компанія з Купертіно запропонувала покупцям новинки лінійку різноманітних ремінців і браслетів. В онлайн-магазині Apple представлені унікальні аксесуари, за допомогою яких можна змінити стиль смарт-годинників. За повідомленням MacRumors, в середу Apple почала доставку замовлених ремінців для Apple Watch першим покупцям.

Мінімальна ціна на Apple Watch становить $349. За цю суму покупець отримує модель Apple Watch Sport з 38-міліметровим екраном, а модель з діагоналлю дисплея в 42 міліметра обійдеться вже на $50 дорожче. «Стандартні» Apple Watch коштують від $549 до $1099, кінцева ціна залежить від вибору ремінця або браслета. Нарешті, Apple Watch Edition із золотим покриттям корпусу обійдуться в суму від 10 до 17 тисяч доларів. Щодо України, то інформацію як купить Apple Watch в Одессе можна дізнатиса на сайті e-ton.ua.

Користувачі, які вирішать придбати не тільки «розумні» годинники, але і додаткові ремінці, повинні зайти в спеціальний розділ онлайн-магазину. Вартість браслетів до годинника стартує з позначки $49 за модель, виготовлену зі штучного каучуку, і доходить до $449 за металевий ремінець з ланками Link bracelet. Є також шкіряні Leather Loop, Classic Buckle, Modern Buckle за ціною $149, $149 і $249, а також металевий Milanese Loop вартістю $149.

Ремінці доступні у двох варіантах розміру (для моделей Apple Watch з 38 мм і 42 мм) і різних варіантах колірного оформлення. До топової моделі Apple Watch Edition запропоновані спеціальні версії ремінців. Приміром, спортивні ремінці отримали золоті застібки, тоді як шкіряні пофарбовані у відповідний колір.

У вівторок Apple запустила програму «Made for Apple Watch» для сторонніх виробників аксесуарів для Apple Watch, яка стосується змінних ремінців і браслетів. Моделі, що випускаються під цим брендом повинні відповідати цілому ряду вимог, починаючи від екологічної безпеки і закінчуючи конструктивними особливостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *