Користувачі Apple Watch скаржаться на подразнення шкіри і алергічні реакції [фото]

Автор | 3 Травня, 2015

Деякі користувачі Apple Watch поскаржилися на подразнення шкіри після використання наручного комп'ютера Apple. Компаньйон для iPhone, здатний приймати повідомлення, вимірювати кількість кроків, спалених калорій і фази сну, надійшов у продаж у п'ятницю, 24 квітня.

Перші скарги на алергію з'явилися в Мережі кілька днів тому. Згідно з повідомленнями на форумі iSpazio, у користувачів Apple Watch алергічна реакція розвивалася по одному і тому ж сценарію. Кілька днів – все нормально, але через деякий час починають з'являтися почервоніння під браслетом і тією частиною, де знаходиться електроніка.

Що саме викликає таку реакцію, поки невідомо. Однак подібні симптоми виникають далеко не у всіх «носіїв» Apple Watch, скарги носять одиничний характер. Деякі користувачі відзначають, що з іншими ношеними пристроями таких проблем не було.

Вам буде цікаво: если у вас поломался iPhone, отдайте его на ремонт специалистам. Детали на сайте http://apple4you.ru

На сайті техпідтримки Apple спеціально вказує, що в створенні Apple Watch брали участь провідні фахівці в галузі дерматології, а самі пристрої пройшли тисячі тестів на алергічні реакції. Відзначається, що існує кілька факторів, які можуть викликати таку реакцію. Наприклад, алергія на метакрилати або нікель, який міститься в браслеті, результат скупчення бактерій на ремінці через негігієнічне використання і зберігання.

Експерти схиляються до того, що проблема може полягати не в ремінці Apple Watch, а в особистій гігієні деяких користувачів. Крім того, алергія виникає і при носінні ювелірних виробів або наручних пристроїв і залежить від індивідуальних фізіологічних особливостей людини. Представники Apple поки не прокоментували скарги користувачів.

У лютому минулого року Fitbit відкликала з продажу спортивні браслети останнього покоління Force, які викликали алергію. Глава компанії вибачився перед покупцями гаджета, додавши, що Fitbit серйозно ставиться до проблем з алергією у користувачів.

За заявою виробника, всього 1,7% користувачів скаржилися на шкірне роздратування. Компанія залучила до розслідування фахівців, які констатували розвиток контактного дерматиту або від сталевої частини браслета, або від компонентів оболонки самого браслета. У Fitbit вирішили відкликати весь тираж браслета, щоб уникнути подальших інцидентів з алергією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *