В наступному місяці Apple запустить власний телевізійний сервіс

Автор | 3 Травня, 2015

Apple має намір запустити власний ТБ-сервіс, стверджує глава Time Warner Джеффрі Бьюкес. За його словами, компанія з Купертіно дуже далекоглядна, коли справа доходить до телевізійного ринку, тому не упустить цей шанс.

Анонс нового телевізійного сервісу очікується одночасно з телевізійною приставкою Apple TV 4G на початку червня. Місцем презентації обрана Всесвітня конференція розробників – WWDC 2015. За деякими даними, контент для нового сервісу Apple буде включати в себе вміст таких каналів, як CBS, Fox, Walt Disney та інших. Доступ до змісту буде варіюватися між 30 $ і 40 $.

Не ясно, наскільки посвячений Бьюкес в телевізійні плани Apple, але Apple і Time Warner вже укладали договори в минулому. Apple і Time Warner, компанія-засновник HBO, тепер починають з Apple TV і пристроїв на iOS, які є одними з перших, хто запустив сервіс HBO Now. HBO Now на даний момент коштує $15 в місяць і пропонує весь вміст без цифрової підписки. Apple і Time Warner обговорювали телебачення багато разів у минулому і намагалися встановити угоди про узгодженість контенту.

Безсумнівно, Apple приділяє велику увагу телевізійному ринку. Компанія веде переговори про спільну роботу ще з низкою каналів, включаючи Fox, ABC, CBS і планує обзавестися власним телевізійним сервісом з трансляцією як мінімум 25 каналів.

На переговори з компаніями, начебто Time Warner, у Apple пішло кілька років і, тим самим, це загальмовує подальше просування ідеї. Нездатність «фруктової» корпорації переконати кабельні компанії і контент-провайдери спонукали компанію на переосмислення своїх планів щодо телебачення.


Заказывайте качественное создание сайта Новосибирск

по доступным ценам и выгодным условиям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *