Розпакування і порівняння Apple Watch і Apple Watch Sport [відео]

Автор | 27 Квітня, 2015

Мінімальна ціна на Apple Watch становить $349. За цю суму покупець отримує модель Apple Watch Sport з 38-міліметровим екраном, а версія з діагоналлю дисплея в 42 міліметра обійдеться вже на $50 дорожче. «Класична» модифікація Apple Watch коштує від $549 до $1099.

Apple чітко розділила моделі Apple Watch і Apple Watch Sport. Вони відрізняються не тільки матеріалом корпусу, але і упаковкою. Пристрої з першої колекції знаходяться в тонкій білій коробці витягнутої форми, більш дорога Apple Watch – в прямокутній. Остання виглядає преміально і нагадує упаковку дорогих механічних годинників.

Самі годинники відрізняються використовуваними при виробництві матеріалами. «Бюджетна» версія, Apple Watch Sport, виготовлена ​​з анодованого алюмінію 7000 серії кольорів «сірий космос» або сріблястий. Його дисплей захищений склом Ion-X, а ремінці виконані з фторопласту в п'яти кольорах.

Корпус моделей з колекції Apple Watch виготовлений з полірованої нержавіючої сталі 316L кольору «чорний космос» або класичний. Дисплей захищений надміцним покриттям з сапфірового скла. Крім того, в колекції представлені три типи шкіряних ремінців, міланський сітчастий і блоковий браслети, а також ремінець з міцного фторопласта.

Інша значима відмінність між колекціями – зарядний пристрій, виконаний у формі шайби. Модель Apple Watch Sport поставляється з пластиковою зарядкою, в той час як для Apple Watch запропонований металевий адаптер.

Що стосується апаратних характеристик, то вони повністю збігаються. Обидві моделі побудовані на однаковій платформі Apple S1 і обладнані 8 ГБ флеш-пам'яттю.


Заказывайте керамические блоки wienerberger для быстрого и качественного строительства в домах и квартирах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *