Експерт розповів, чому Apple не випустить 4-дюймовий iPhone в цьому році

Автор | 27 Квітня, 2015

Чутки про те, що представлений восени 2013-го пластиковий iPhone 5c отримає наступника, йдуть з минулого року. Є навіть інформація, що компанія AU Optronics отримала замовлення на виробництво 4-дюймових дисплейних панелей для iPhone 6c або iPhone 7c. Відомий своїми точними прогнозами аналітик Мін-Чі Куо з KGI Securities, у свою чергу, переконаний, що Apple не стане випускати новий компактний iPhone в цьому році.

«4-дюймовий iPhone 5s досі продається досить успішно, тому нова версія апарату, швидше за все, з'явиться не раніше 2016 року. Щокварталу на ринок постачається близько 5-7 млн ​​модифікацій 5s, що є досить значним об'ємом для моделі, присутньої на ринку настільки довгий час», – заявив Мін-Чі Куо.

Експерт вважає, що цього року iPhone 5c будуть зняті з виробництва, а місце самої молодшої моделі в лінійці смартфонів Apple займе суцільнометалевий iPhone 5s. На думку співробітника KGI Securities, коректування відбудеться у вересні цього року. Як очікується, в цей час Apple за традицією представить нові флагманські комунікатори – iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

http://www.megaball.ua/naduvnye-attrakciony

Про iPhone 6c/7c, що розробляється в стінах компанії з Купертіно, інформації вкрай мало. Передбачається, що смартфон буде одягнений в пластиковий корпус різних кольорів, що володіє достатньою міцністю. Крім того гаджет буде укомплектований процесором А8, сканером відбитків пальців Touch ID і модулем NFC для платежів Apple Pay.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *