Представлений перший браузер для Apple Watch [відео]

Автор | 27 Квітня, 2015

програми для apple watch, программы для apple watch

Компанія не стала оснащувати веб браузером «розумні» годинники Apple Watch. Примітно, що в Купертіно володіють багатим досвідом позбавлення від другорядних функцій і технологій, задаючи вектор розвитку індустрії в цілому. У той же час сторонні розробники програм для Apple Watch вірять у світле майбутнє традиційних інтернет-програм.

Програміст Еларік Коул розробив перший браузер для веб-серфінгу на Apple Watch. Додаток під назвою Cufflink Browser використовує Siri в якості інтерфейсу і здійснює пошук інформації в Мережі по голосовому запиту. Результати видаються на екран годин без форматування і включають тільки текст і мультимедійний контент.

Браузер використовує ту ж технологію Readability, що і стандартний Safari, що надає користувачам можливість отримувати версію сайту у більш зручному для читання форматі. Крім того, Cufflink Browser зберігає історію пошукових запитів користувача.

Експерти вважають, що, виключивши браузер з Apple Watch, виробник натякає – епоха веб-серфінгу добігає кінця. Це особливо примітно, враховуючи, що інші виробники, такі як Samsung і LG, свої смарт-годинники браузерами оснащують.

До цього Apple вже позбавляла свої продукти деяких функцій. Так, компанія відмовилася від дисководів в своїх комп'ютерах в 1998 році. У 2010 року вона прибрала оптичні приводи зі всіх моделей Mac mini, а починаючи з 2012 року більше не оснащує оптичними накопичувачами ноутбуки. У своєму останньому MacBook компанія залишила тільки один порт, який служить і для зарядки, і для підключення зовнішніх пристроїв.


Посетите Dota торговую площадку и узнайте как можно быстро и выгодно продать, купить или обменять в Dota.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *