Apple до кінця року представить iPod touch нового покоління

Автор | 27 Квітня, 2015

Одночасно з презентацією смартфонів iPhone 6s, iPhone 6s Plus компанія Apple представить нове покоління плеєрів iPod. Інформацією про це своєму розпорядженні ресурс MacRumors, що посилається на джерела, близькі до Apple.

Всупереч очікуванням, каліфорнійський гігант не випустив нові версії iPod в минулому році разом з iPhone 6. Більше того, восени компанія припинила виробництво iPod Classic, що випускався з 2006 року. Глава Apple пояснив, що основною причиною відмови від подальшого виробництва гаджета стала відсутність необхідних для виробництва деталей, які компанія не змогла знайти ніде в світі.

Злі язики кажуть, що Apple свідомо допустила падіння продажів плеєрів: переваги користувачів все сильніше схиляються на користь смартфонів з сенсорними екранами. Якщо ж нова інформація підтвердиться, то разом із запуском музичного сервісу Apple Beats, на який компанія покладає особливі надії, дебютує нове покоління програвачів iPod touch. Подробиць про прийдешню моделі поки немає. За чутками, Apple не стане збільшувати дисплей пристрою, залишивши колишню 4-дюймову панель.

Є думка, що Apple хотіла повністю відмовитися від плеєрів з сенсорним екраном на тлі успішних продажів iPhone. Однак ряд фактів дозволяють припускати, що компанія ці плани переглянула. Не так давно Apple відкривала вакансії на посаду керівника програм впровадження нових продуктів та інженерів тестування якості в команду iPod. Ці посади належать до підрозділу мультимедійних плеєрів, тому є всі підстави вважати, що Apple дійсно веде розробку нових моделей, або готує оновлення поточних лінійок.

До слова, обсяг випуску iPod не так вже малий, а Apple виробляє і інші товари з обмеженим попитом – роутери AirPort, телеприставки Apple TV і т.д. Згідно з наявними даними, компанія представить цього року нову флагманську модель iPod і припинить випуск деяких інших, включаючи iPod touch 5G. Середня ціна проданих в останньому кварталі iPod становить 161 дол., А iPod touch в залежності від обсягу пам'яті коштує від 229 до 399 дол.


Скачивайте iptv player для windows mobile и смотрите большое количество ТВ программ на своем смартфоне бесплатно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *