Boot Camp в нових комп’ютерах Mac не підтримує встановлення Windows 7

Автор | 27 Квітня, 2015

Багато користувачів в силу тих чи інших причин змушені встановлювати Windows на свої комп'ютери Mac. Найчастіше це робиться другою системою за допомогою Boot Camp, тому покупцям нових комп'ютерів Apple буде цікаво дізнатися, що вони будуть значно обмежені у виборі версії операційної системи від Microsoft для встановлення.

Минулого понеділка Apple анонсувала оновлені моделі MacBook Air, 13-дюймового MacBook Pro з дисплеєм Retina і абсолютно новий MacBook . Серед уже відомих нам особливостей нових ноутбуків залишився непоміченим один цікавий момент. Boot Camp, що входить до складу OS X, встановленою на даних комп'ютерах, не підтримує установку Windows 7.

Windows 7 стала доступна користувачам в 2009 році і до цих пір залишається найпопулярнішою операційною системою в світі. Тим не менш, в Apple не стали обтяжувати себе інтеграцією драйверів для різного устаткування в нових MacBook Air і просто відмовилися від підтримки операційної системи Windows 7 в Boot Camp на даних комп'ютерах. Раніше аналогічна маніпуляція була проведена з настільними комп'ютерами Mac Pro.

Таким чином, якщо ви розглядаєте можливість покупки одного з перерахованих вище ноутбуків в Україні, то будьте готові, що встановити вам вдасться тільки Windows 8, 8.1 або 10, коли остання стане доступна. Моделі попередніх років комп'ютерів Apple підтримку Windows 7 все ж зберегли. Крім того, популярну версію «вікон» як і раніше можна встановити за допомогою альтернативних програм, таких як Boot Camp від сторонніх розробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *