Apple Watch готові до відвантаження першим покупцям

Автор | 21 Квітня, 2015

Apple почала відвантаження смарт-годинників Apple Watch напередодні початку поставок пристрою покупцям, передає MacRumors. Партії гаджетів направлені в централізовані точки розподілу в країнах "першої хвилі".

«Минулого року в онлайн-магазині Apple статус попередніх замовлень на iPhone 6 і iPhone 6 Plus змінився з «В обробці» на «Готові до відправки» за п'ять днів до початку доставки. Тому покупці, які в числі перших залишили попередні замовлення на Apple Watch, повинні найближчим часом побачити зміну статусу. Хоча через обмеженя поставок продукту і великого терміну доставки (24.04 – 08.05), не для всіх користувачів можуть з'явитися зміни».

Покупці, тим не менш, поки не помітили зміну статусу замовлення. Хоча Apple вже почала списувати платежі з банківських карт покупців Apple Watch.

Компанія почала прийом попередніх замовлень на свої «розумні» годинники у 9 країнах світу 10 квітня. Хоча офіційної статистики немає, за прогнозами Slice Intelligence, за перший день вдалося продати 957 000 пристроїв.

У середньому на одного покупця довелося 1,3 годинника, а середня ціна в розрахунку на один пристрій склала $503,83. Більшість покупців – 62% – вибрали найбільш доступну за ціною модель годинника, Apple Watch Sport. При цьому 71% покупок припадає на пристрої більшого розміру (42 мм).

На думку спостерігачів, показники першого дня підтверджують, що Apple Watch викликали інтерес у споживачів. За деякими оцінками, в поточному фінансовому році, що завершується у Apple у вересні, вони принесуть компанії до $ 7 млрд доходу.


Берите в аренду или покупайте микронаушник спб по выгодным ценам с гарантией на устройство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *