Плеєр для перегляду торрентів без джейлбрейка Moviebox тепер підтримує iOS 8.3

Автор | 21 Квітня, 2015

Розробники плеєра для потокової трансляції торрентів MovieBox анонсували оновлення для пристроїв з iOS 8.3. Особливість версії 3.3.1 полягає в тому, що її можна встановити на iPhone і iPad без джейлбрейка.

Торренти і раніше залишаються найбільш зручним способом дивитися фільми та серіали. Для комп’ютера способів скачувати і дивитися такий контент багато, той же Popcorn Time. На iOS також є подібні рішення. Творці сервісу MovieBox запропонували унікальне рішення, яким можуть скористатися всі бажаючі. Додаток працює за принципом Popcorn Time і дозволяє переглядати торренти онлайн.

MovieBox являє собою безкоштовну фільмотеку з доступом до контенту на основі технологій BitTorrent. Творці сервісу підбирають найпопулярніші фільми в єдиний каталог і дозволяють дивитися їх прямо з програми або завантажувати на пристрій. Мобільний клієнт, створений у вигляді веб-додатку, виступає одночасно і каталогом фільмів, і плеєром. Для перегляду фільму досить вибрати потрібне найменування з бібліотеки, вказати якість зображення і натиснути кнопку «Watch Now».

Багато фільмів і серіалів є і в українській озвучці, а якість можна вибирати залежно від типу з’єднання. При виборі найнижчої якості відтворення починається практично відразу. Є можливість включати субтитри, але для цього буде потрібно зареєструватися на сайті OpenSubtitles.

Для установки MovieBox на iPhone і iPad без джейлбрейка потрібно скористатися безкоштовним веб-сервісом vshare. Він дозволяє встановлювати додатки в обхід фірмового магазину App Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *