iFlicks дозволяє автоматично імпортувати будь-яке відео в бібліотеку iTunes

Автор | 21 Квітня, 2015

Розробник Джендрік Бертрам анонсував iFlicks 2 – велике оновлення утиліти для роботи з відеоконтентом в середовищі OS X. У новій версії повністю оновлені користувальницький інтерфейс і іконка програми і з'явилася підтримка метаданих для фільмів.

iFlicks дозволяє підготувати відео для імпорту та відтворення в iTunes, iPhone, iPad і Apple TV, а також автоматично додати його в бібліотеку медіаплеєра. За словами розробника, оновлений додаток написаний з нуля і відкриває ряд функцій для управління метаданими будь-якого фільму або телешоу.

У списку сильних сторін iFlicks – універсальність і продуманий функціонал. Програма підтримує безліч форматів, включаючи Matroska (.mkv), Audio Video Interleave (.avi), H.264 / MPEG-4 (.mp4), QuickTime (.mov) та інші. За словами Бертрама, вона використовує спеціалізовані кодери для перетворення відеопотоку при збереженні високої якості і низького розміру файлу. Можна вибрати кращий формат, щоб швидко імпортувати фільм в iTunes.

Крім цього, iFlicks підтримує мультиплексування. Багато сучасних відеофайлів можуть бути перенесені в «їстівний» для iTunes контейнер m4v без тривалого перекодування або втрати якості. Додаток робить все можливе, щоб спростити цей процес, зазначає розробник.

iFlicks підтримує популярні сервіси метаданих. Для імпортованих в каталог iTunes фільмів автоматично вноситься вся супровідна інформація і додається обкладинка. У iFlicks доступна і база телешоу, звідки можна взяти інформацію про відео. Всі відомості, починаючи з назви, імен акторів, режисерів, HD-тегів до спеціальних ідентифікаторів та обкладинки, записуються безпосередньо в відеофайл. Підтримується комбінація HD-SD в iTunes (запис, що містить HD і SD версії одного файлу).

«Якщо ви любите кіно так само, як і ми, і ви хочете, щоб вони красиво виглядали в вашій бібліотеці iTunes, використовуйте iFlicks, щоб додати свої файли в програму і на iOS-пристрої. Додавайте метадані до фільмів і ТБ-шоу, щоб зробити ваше відеобібліотекі дивовижною. Управління вашої колекцією на вашому Mac ніколи не було таким простим».

У iFlicks є вбудований плеєр для попереднього перегляду контенту. Для управління відтворенням утиліта пропонує стандартний набір функцій: перегляд, пауза, стоп, перемотування вперед і назад, у тому числі в режимі повного екрану.

Повторювані завдання можна автоматизувати за допомогою AppleScript. З цією метою при установці утиліти автоматично додається набір скриптів. Наприклад, є скрипт Folder Action Scripts, який дозволяє iFlicks автоматично виконувати дії з файлами при приміщенні їх в призначені папки.

Для роботи iFlicks потрібно операційна система OS X 10.8.3 або старше. Вартість iFlicks 2 в Mac App Store становить $18.99.


Узнавайте последние новости на Луганском портале. Актуальные новости, фото, видео и многое другое о городе Луганске и всей области.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *