Google Chrome оновився до версії 42 для iOS та отримав віджет для голосового пошуку і підтримку 1Password

Автор | 17 Квітня, 2015

Найпопулярніший альтернативний браузер на iOS, Google Chrome, отримав оновлення і тепер дозволяє використовувати на пристроях віджет для Центру повідомлень. Крім цього розробники реалізували функцію для швидкого закриття вкладок і додали підтримку популярних менеджерів паролів. Завантажити нову версію Chrome можна прямо зараз з App Store.

У магазині додатків Apple стало доступне оновлення для інтернет-браузера Chrome з порядковим номером 42. Програма для серфінгу в Мережі отримала віджет, за допомогою якого можна швидко відкрити нову вкладку і виконати голосовий пошук в Мережі.

Також Google реалізувала можливість швидко закривати і відкривати нові вкладки. Якщо потягнути сторінку, зверху з'являється панель з трьома кнопками. Переміщаючи палець вправо або вліво, користувач може швидко закрити вкладку або відкрити нову. Анімація інтерфейсу реалізована з урахуванням «речового дизайну» Google.

Крім того, у Google Chrome з'явилася підтримка сторонніх розширень 1Password і LastPass. Тепер заповнювати паролі на сайтах можна, використовуючи можливості популярних менеджерів паролів.

Можливості Google Chrome 42 для iOS:

  • Зручний доступ до голосового пошуку дозволяє швидко знайти потрібну інформацію, а вкладки відкриваються прямо з екрану «Сьогодні».
  • Щоб перезавантажити сторінку, а також відкрити або закрити вкладку, досить потягнути її.
  • Додана підтримка для розширень додатків iOS, наприклад 1Password і LastPass.
  • Посилання, скопійовані з інших додатків, відкриваються ще простіше.

Попередній великий апдейт для Google Chrome, нагадаємо, вийшов в січні цього року. Програма для серфінгу в Мережі, крім адаптації під великі екрани iPhone 6 і iPhone 6 Plus, отримала новий стиль інтерфейсу Material Design. Крім того, у користувачів з'явилася можливість користуватися Apple Handoff. В рамках цієї технології можна переключатися з пристрою на пристрій і продовжувати з того місця, де зупинився.


Закажите создание сайтов в Алматы для вашего бизнеса в профессионалов этого дела. Качество гарантировано. Узнайте больше информации о создании сайтов под ключ на сайте almatysite.kz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *