Apple побудує в Китаї дві нові сонячні електростанції

Автор | 17 Квітня, 2015

Apple здійснює проект по створенню двох нових сонячних електростанцій загальною потужністю 40 МВт на південному заході Китаю з метою виконання своїх зобов'язань у сфері екології та клімату. Про це повідомляє Crionline з посиланням на віце-президента з екологічних ініціатив компанії Ліза Джексон. Очікується, що будівництво буде завершено в четвертому кварталі 2015 року.

За словами топ-менеджера Apple, проект дозволить щорічно забезпечувати електроенергією 61000 будинків і поставляти на енергомережу Китаю додатково 80 млн кВт / год чистої енергії на рік. «Ми раді подібним показниками, оскільки вони значно перевищують загальні обсяги електроенергії, що споживаються всіма нашими представництвами та магазинами в Китаї», – вказала представник компанії в інтерв'ю Сіньхуа.

У проект увійдуть два ряди сонячних панелей, які будуть встановлені в 85 км один від одного, на території Хун'юань і Жоергай / Нгава-тибетської-Цянскій автономний округ, провінція Сичуань. «Ми будемо подавати чисту енергію на місцеві електромережі і купувати її там, де розташовані наші магазини і підрозділи», – підкреслила Джексон.

Створення подібного об'єкта – унікальний проект Apple за межами США. Завдяки його реалізації Китай увійде до списку країн, де всі корпоративні підрозділи Apple працюють виключно за рахунок поновлюваної енергії. У їх число вже входять США, Німеччина, Великобританія, Австралія, Іспанія та Італія. Таке екологічне технічне рішення дозволить крім постачання електроенергії в магазини Apple також постачати в житлові будинки для їх обігріву, як будинки вцілому, так і окремі їх частини. Наприклад обігрівати підлогу житлових приміщеннях або живити ковры с подогревом в кімнатах.

Як зазначила Джексон, для реалізації нового проекту Apple працює спільно з групою партнерів, серед яких – американська корпорація SunPower і чотири китайських компанії: Tianjin Zhonghuan Semiconductor, Tianjin Jinlian Investment Holding, Sichuan Development Holding і Leshan Electric Power Company.

Представник Apple висловила сподівання, що реалізація проекту стане прикладом для китайських постачальників компанії в Китаї. Американський гігант комп'ютерної електроніки в даний час працює з 334 місцевими підприємствами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *