Apple анонсувала конференцію WWDC 2015, на якій представить iOS 9 і OS X 10.11

Автор | 14 Квітня, 2015

Згідно з офіційною заявою Apple, щорічна конференція розробників WWDC пройде з 8 по 12 червня 2015 у виставковому комплексі «Москоун Вест», Сан-Франциско. Головними темами WWDC'15 стануть мобільна платформа iOS 9 і нова редакція операційної системи OS X. Зокрема, на заході обговорюватимуться питання, пов'язані з майбутнім цих платформ.

Цього року очікується пряма трансляція ще більшої кількості сесій. Спільнота розробників Apple збереться на конференції WWDC, щоб дізнатися про майбутнє операційних систем, отримавши всю необхідну допомогу для продовження розробки додатків.

В рамках WWDC відбудеться понад 100 технічних семінарів за участю понад 1000 інженерів Apple, пройдуть практичні заняття, покликані допомогти розробникам в питаннях впровадження нових технологій та доопрацювання власних додатків, а також буде вручена премія Apple Design Awards, на яку номіновано найвидатніші додатки минулого року.

«App Store дозволив створити просто неймовірну екосистему додатків, яка докорінно змінює життя користувачів і дає можливість створити безліч робочих місць в різних країнах, – сказав Філіп Шиллер, старший віце-президент Apple з продуктового маркетингу. – Ми хочемо розповісти про неймовірні нові технології для iOS і OS X розробникам на конференції WWDC і у всьому світі, і нам не терпиться побачити додатки нового покоління, які вони будуть створювати».

Розробники можуть подати заявку на придбання квитків на сайті конференції WWDC починаючи з теперішнього моменту і до п'ятниці, 17 квітня, 10:00 за тихоокеанським денним часом. Квитки будуть розподілені між учасниками конференції випадковим чином. Результати стануть відомі в понеділок, 20 квітня. Крім того, буде доступно 350 студентських стипендій WWDC, завдяки яким студенти та учасники STEM-центрів з усього світу зможуть отримати безкоштовний квиток.

отзыв beget.ru

Минулорічний івент Apple був цілком і повністю присвячений операційним системам iOS 8, OS X Yosemite. Також компанія представила власну мову програмування Swift. Цього року на WWDC, крім презентації платформи iOS 9, очікується дебют нової операційної системи для комп'ютерів Mac – OS X 10.11.

2 коментарі до “Apple анонсувала конференцію WWDC 2015, на якій представить iOS 9 і OS X 10.11

  1. Пінгбек: Стали відомі терміни запуску Apple Beats і нові подробиці про iOS 9 – Спільнота Apple

  2. Пінгбек: Apple представила нову платформу OS X El Capitan – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *