Як виглядає упаковка Apple Watch Edition вартістю $17 000

Автор | 11 Квітня, 2015

Вчора в США, а також низці країн, включаючи Австралію, Великобританію, Канаду, Китай, Францію, Німеччину, Гонконг і Японію, відкритий попереднє замовлення на «розумні» годинники Apple Watch. Оформити попереднє замовлення можна в онлайн-магазині Apple, а також за допомогою програми Apple Store. В день старту попереднього замовлення на «розумні» годинники Apple в Мережі з'явилися фотографії упаковки моделей з колекції Apple Watch Edition. Вартість пристроїв в золотому корпусі доходить до $17000.

Поставки Apple Watch, як очікується, будуть обмеженими. Протягом десяти хвилин з моменту відкриття попереднього замовлення Apple почала змінювати строки поставок пристрою, і тепер замість 24 квітня в цій графі вказано мінімум 4-6 тижнів.

Якщо моделі Apple Watch Sport, Apple Watch (Sport Band), Apple Watch (Classic Buckle) і Apple Watch (Milanese Loop) будуть поставлятися через місяць-півтора, то годинники Apple Watch (Leather Loop), Apple Watch (Modern Buckle) і Apple Watch (Link Bracelet) з нержавіючої сталі будуть доступні в червні. Що стосується Apple Watch Edition, то поставки моделі в корпусі з рожевого золота почнуться в травні, а версію в корпусі з жовтого золота доведеться чекати до серпня.

 

 

Розумні годинники – перший принципово новий продукт Apple з 2010 року, коли компанія випустила планшетний комп'ютер iPad, і перший після смерті засновника компанії Стіва Джобса. Запуск новинки супроводжується нової маркетинговою кампанією: вперше Apple пропонує випробувати гаджет до покупки і вперше продажі стартують тільки онлайн. Крім того, компанія експериментує з новими роздрібними каналами: годинники будуть виставлені на продаж не тільки у фірмових магазинах Apple Store, але і в престижних бутіках Токіо, Парижа, Лондона.


Закажите качественное создание сайтов Киев для вашего бизнеса. Создание разных сайтом под разные запросы и виды бизнеса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *