Apple представила нові моделі бездротових навушників Beats Solo2 в кольорах iPhone

Автор | 11 Квітня, 2015

В день старту попередніх замовлень на Apple Watch і початку продажів нових MacBook компанія Apple розширила асортимент фірмових навушників Beats Solo2 трьома новими моделями. На додаток до синьої, чорної, рожевої і червоної версії з'явилися моделі в сріблястому, золотистому і сірому виконанні.

Спеціальне видання навушників представлено в трьох версіях під колір кожної модифікації iPhone 6 – золотий, сріблястий і космічний сірий. Таким чином, користувачі флагманських смартфонів Apple можуть вибрати варіант під колір свого телефону, повідомляє интернет-магазин Стеллаж.

Beats Solo2 являє собою вдосконалену версію популярної моделі головних телефонів з оновленим дизайном і поліпшеним звучанням. Кожна пара навушників виготовляється з довговічного гнучкого матеріалу, посиленого металевою вставкою, яка не дозволить їм зламатися. Їх зовнішній вигляд також хороший – кожна пара навушників обробляється високоякісного прозорого покриття, яке використовується в автомобілях.

Solo2 отримали позитивні відгуки від західних журналістів – навушники забезпечують більш чистий звук і глибокі баси. Настільки високою оцінкою Beats зобов'язана фахівцям Apple, які доклали руку до створення продукту.

Beats Solo2 Wireless продаються в США за ціною $ 299 – на $ 100 дорожче дротових моделей. Бездротові навушники Beats можуть відтворювати музику в тому числі зі смарт-годин Apple Watch. У розпорядженні користувача носимого пристрої 2 ГБ для зберігання музичних файлів. Час автономної роботи Beats Solo2 заявлено на рівні 12 годин.

Вартість Beats by Dr. Dre Solo2 в Apple Online Store становить $199.95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *