Новий iPad Pro отримає 12,9-дюймовий дисплей Oxide TFT

Автор | 7 Квітня, 2015

LG Display почала вкладати кошти в розширення виробництва дисплеїв, вироблених за технологією Oxide TFT. Як повідомляє Thg, така активність LG пов'язана з тим, що компанія розраховує стати одним з постачальників дисплеїв для нового планшета iPad Pro, в якому буде використовуватися саме цей екран.

В даний час LG Display може випускати до 9000 дисплеїв Oxide TFT в місяць, але, завдяки масштабним інвестиціям, корейська компанія розраховує збільшити обсяги виробництва на 21 000 дисплеїв, довівши їх до 30 000 панелей на місяць. А це дозволить корейському виробнику зрівнятися з Sharp, яка також може випускати близько 30 тисяч екранів Oxide TFT на місяць. Саме ці дві компанії вважаються найбільш ймовірними постачальниками 12,9-дюймових панелей для iPad Pro. Причому найбільшу перевагу віддається все-таки японському виробнику, який має великий досвід у випуску таких екранів.

Крім цього, серед потенційних постачальників Apple називають Samsung Display, виробничі потужності якої поки дозволяють випускати тільки 20 000 дисплеїв Oxide TFT. Але вже до кінця 2015 року в Сеулі розраховують довести обсяги виробництва до 60000 панелей на місяць. Як очікується, перша пробна партія дисплейних панелей для iPad Pro буде випущена вже в наступному місяці, а їх масове виробництво повинне початися в III кварталі 2015 року. Тож в недалекому майбутньому переглядати улюблені фильмы для планшета на великому яскравому дисплеї буде ще зручніше.

Ініціатором створення планшета з великим екраном є глава Apple Тім Кук, який має намір «вдихнути нове життя в лінійку iPad» з причини того, що продажі пристроїв знижуються вже чотири квартали поспіль. Також iPad доводиться конкурувати з планшетофонами Apple, випущеними в минулому році. Зокрема, iPhone 6 Plus з 5,5-дюймовим дисплеєм став для багатьох користувачів заміною iPad mini.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *