Friday Smart Lock – новий розумний замок, який керується з iPhone

Автор | 7 Квітня, 2015

Сьогодні на ринку вже існує досить багато пристосувань, якими можна керувати за iPhone. Все почалося з звичайних лампочок, але зараз за допомогою смартфона або планшета користувачі можуть включати і вимикати техніку в будинку, управляти іграшками і навіть відкривати двері.

Не так давно на сервісі Indiegogo з'явився ще один проект під назвою Friday Smart Lock. Розробники з компанії Friday Labs вирішили створити новий розумний замок, яким можна керувати за iOS або Android пристроїв, повідомляє сайт capitan-seo.com.

Як вже було сказано вище, сьогодні на ринку існує досить багато подібних пристроїв. Але проект Friday Smart Lock відрізняється цікавим зовнішнім виглядом і непоганими функціональними можливостями.

За задумом авторів новий розумний дверний замок «спілкується» зі смартфоном через Bluetooth і Wi-Fi і може заздалегідь відкрити двері, якщо власник підходить до будинку. Також Smart Lock відправить користувачеві повідомлення в тому випадку, якщо хтось смикає ручку дверей.

Ще однією особливістю нового проекту є приємний дизайн. Поки на вибір є чотири варіанти оформлення – дерево, пластик, позолота і сталь. Сам розумний замок встановлюється на існуючий (розробники кажуть, що процес монтажу дуже простий) і працює від однієї літієвої батарейки до одного року. До речі, Smart Lock буде працювати у зв'язці з Apple HomeKit і Thread.

Для того щоб налагодити серійне виробництво нового розумного замку розробникам потрібно 75 тисяч доларів. На даний момент в їх віртуальній скарбничці близько 37 тисяч, що дозволяє сподіватися на успішне завершення кампанії, до кінця якої залишається ще 28 днів.

Офіційна сторінка Friday Smart Lock на сервісі Indiegogo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *