iKlips: найшвидша у світі флешка для iPhone і iPad

Автор | 6 Квітня, 2015

На краудфандинговому сервісі Indiegogo з успіхом профінансований проект «найшвидшої у світі» флешки з інтерфейсами Lightning і USB. Гаджет називається iKlips.

Наявність вбудованого коннектора Lightning дозволяє безпосередньо підключати iKlips до мобільних пристроїв Apple. Гарантована сумісність зі смартфонами iPhone 5 і вище, планшетами iPad не нижче четвертого покоління, iPad mini, iPad mini з дисплеєм Retina, а також плеєром iPod touch 5G. Для роботи з флеш-брелоком буде потрібно встановити супутній додаток.

iKlips також оснащений портом USB 3.0, через який пристрій можна підключати до персональних комп'ютерів під управлінням операційних систем OS X і Windows. Таким чином, новинка дозволяє переносити файли між ноутбуками, робочими станціями і мобільними пристроями Apple безпосередньо, без використання додаткових сполучних кабелів і перехідників.

Заснований на флеш-пам'яті MLC пристрій, підключений через роз'єм Lightning, здатний забезпечити швидкість передачі даних до 14 Мбіт / с на читання і до 8 Мбіт / с на запис. Для коннектора USB 3.0 актуальні наступні цифри – 20 Мбіт / с на запис і 140 Мбіт / с на читання даних.

Ємність iKlips може становити 16, 32, 64 і 128 ГБ. Габарити корпусу, виконаного з алюмінію, рівні 22,2 x 66,5 x 8,7 мм; важить пристрій приблизно 18 г.

Розробники iKlips планували зібрати за допомогою Indiegogo-програми $50 000. Вже зараз залучено майже вдвічі більше. Краудфандингова кампанія триватиме ще 18 днів: на цьому етапі придбати брелок можна за ціною від $49 до $169 в залежності від ємності.


Вибирай активний та цікавий відпочинок в Одесі на літо, котре вже не за горами. Бронюйте номер в готеі Анна Марія вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *