Flvto: безкоштовний додаток для завантаження музики і відео з YouTube, SoundCloud і Vimeo на Mac

Автор | 27 Березня, 2015

YouTube – найпопулярніше сховище відеоконтенту. Багато користувачів хочуть переглядати матеріали з цього ресурсу у себе на комп'ютері. Компанія Flvto випустила відмінний завантажувач відео під Mac, який, крім своєї основної функції, дозволяє завантажувати аудіо з YouTube. Інтерфейс програми простіше нікуди: скопіюйте посилання у вікно, і програма почне завантаження.

За допомогою Flvto можна без зайвих зусиль вивантажувати відео з YouTube і зберігати його на Mac, iPhone або iPad. Перевага додатку полягає в тому, що він дозволяє вибрати формат ролика. У числі пропонованих – WMV, FLV, AVI, MP4 і MOV, сумісний iOS-пристроями. Підтримується одночасне завантаження до 99 відео.

«На відміну від конкурентів, додатки яких працюють криво, виглядають жахливо і до того ж коштують десятки і сотні доларів, наш додаток працює ідеально, відрізняється кльовим дизайном і пропонується абсолютно безкоштовно. На жаль, пересічний користувач про нього не знає. Вважаємо, що це незаслужено», – кажуть розробники програми.

Крім дружньо інтерфейсу у Flvto є й інша корисна функція. Утиліта дозволяє завантажувати не тільки саме відео з YouTube, але і отримувати з нього аудіодоріжку у форматі MP3. Зручно, коли ви знайшли ролик з цікавим треком, який хочете завантажити на iPhone або iPod.

Завантажити відео з YouTube на Mac можна і силами Safari, але Flvto робить це простіше і швидше і при цьому відразу конвертує його в сумісний з iTunes і відповідно з iPhone і iPad формат. Експортовані файли можна додати в iTunes «в один клік».


Большой выбор обуви Timberland для вас можно подобрать на сайте http://timberlandz.net/. Огромный выбор действительно качественной обуви
по приемлемым ценам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *