WhatsApp ввів підтримку голосових дзвінків для Android

Автор | 24 Березня, 2015

Користувачі месенджера WhatsApp для Android отримали можливість здійснювати голосові дзвінки через інфраструктуру програми. Підтримка з'являється після оновлення клієнта до версії 2.11.531. Найближчим часом очікується реліз відповідного апдейта для інших платформ.

Для того, щоб була можливість дзвонити через WhatsApp, смартфон користувача повинен працювати на Android 4.4 і вище. Старі версії системи не підтримують нову функцію.

Минулого тижня повідомлялося, що додаток WhatsApp для «гуглофонів» досяг позначки завантажень в один мільярд. Це другий додаток в історії, розроблений не компанією Google, якому це вдалося. Першою стала соціальна мережа Facebook. Нагадаємо, що Facebook є власником WhatsApp.

Це, звичайно, не означає, що месенджером користуються мільярд людей у ​​всьому світі. Реальна користувача база додатки налічує 700 млн користувачів, які відправляють понад 30 млрд повідомлень щодня.

Раніше в WhatsApp була можливість виклику абонента, але при натисканні на кнопку дзвінка виклик здійснювався через стільникові мережі оператора. Зараз розробники тестують функцію голосових дзвінків для iOS, вона доступна в бета-версіях програми. У ній є окрема закладка, що відповідає за дзвінки. Інтерфейс програми перероблений таким чином, що відразу помітні наміри розробників замінити або, принаймні, доповнити функціональність «дзвінкової» частини телефону.

WhatsApp інформує про пропущені дзвінки і показує історію вхідних і вихідних дзвінків. Якість зв'язку по каналу 3G перевершує звичайну стільниковий зв'язок і лише злегка знижується при переході на EDGE. Про терміни введення повноцінної підтримки голосових викликів для iOS інформації покищо немає.


Заходь та вибирай яскраві чохли для свого айфона на сайті http://ijackets.com.ua/. Великий вибір різноманітних чохлів на будь-який смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *