Додаток Philips дозволить керувати «розумними» лампами за допомогою Apple Watch

Автор | 23 Березня, 2015

Компанія Philips вже кілька років успішно реалізує «розумні» лампи серії Hue. Цікаві вони тим, що обладнані модулями Wi-Fi, що дозволяють контролювати їх за допомогою спеціального додатка для смартфонів, планшетів і ПК. Зокрема, можна змінювати колір освітлення і його інтенсивність. Незабаром, як з'ясувалося, керувати лампами Philips можна буде і з наручних пристроїв Apple.

Philips веде розробку утиліти, яка передбачає можливість контролювати лампи дистанційно за допомогою годинника. Реалізована вона буде у вигляді додатку Hue для Apple Watch.

За допомогою фірмової програми Philips можна буде змінювати колір освітлення в різних кімнатах, варіювати рівень яскравості, вмикати і вимикати пристрої за допомогою дотику до екрана з допомогою наручного комп'ютера від Apple. Однин комплект Hue, нагадаємо, включає три світлодіодні лампи. Програма дозволить змінювати колір і яскравість світіння або включати або вимикати лампи, перебуваючи за межами квартири.

Офіційний додаток стане першим для керування лампами Hue за допомогою Apple Watch. Однак у Philips відкритий API – інструментарій розробника – для багатобарвних світлодіодних ламп компанії, тому в майбутньому можна чекати появи альтернативних рішень від сторонніх компаній.

Нагадаємо, базовий набір Philips Hue коштує $199, додаткові світлодіодні лампи обійдуться в $59 за штуку. Висока ціна обумовлена ​​не тільки «розумною» начинкою, але і довговічністю продукту. Philips Hue можуть працювати 15 років (або 15000 годин безперервного освітлення) і споживають при цьому в п'ять разів менше електроенергії, ніж стандартні лампи розжарювання.


Узнайте, сколько приносит прибыли работа Avon и сколько она будет занимать вашего свободного времени. Получай доход в свободное время.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *