Beats, Bose і RHA: як виглядає тестовий набір навушників Apple

Автор | 23 Березня, 2015

Кілька місяців тому,  ми вже писали про плани Apple надати потенційним покупцям можливість протестувати звучання навушників перед покупкою в Apple Store. Сьогодні японський блог Macotakara опублікував фотографію тестового комплекту навушників під назвою Demo Kits.

Apple через проблеми з санітарією довгий час не хотіла відкривати демонстраційні зони. У підсумку проблему вирішили за допомогою окремої послуги. Зараз усі відвідувачі фірмових магазинів Apple Store, котрі зацікавлені в покупці навушників-вкладишів, можуть попросити у консультантів набір з шести моделей. Він включає індивідуальну пару вушних вкладишів та спиртові серветки.

Покупці зможуть залишити вкладиші собі, незалежно від свого рішення про покупку. Для оцінки якості звуку можна підключати навушники до своїх iPhone або iPod.

Співробітник токійського Apple Store виклав в мережу фотографію цікавої валізки-коробки, яка розділена на шість секторів. Кожен з них містить навушники і змінні насадки на затички.

Всього в коробці представлені чотири фірми-виробника. Monster Beats пропонуються відразу в трьох моделях: Tour, urBeats і PowerBeats 2 Wireless, JayBird представляють навушники BlueBuds X, Bose – QC20i і RHA – MA450i. Самих EarPods в коробочці немає. Передбачається, що споживач, незадоволений їх звучанням, вже знає, що шукає.

Згідно з дослідженнями Apple, близько 50% респондентів хотіли мати можливість послухати, як звучать навушники перед покупкою, щоб вибрати відповідну модель. Компанія пішла на зустріч клієнтам. Проект Demo Kits покликаний збільшити продажі гарнітур в мережі магазинів Apple Store.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *