Нова Apple TV з підтримкою App Store і Siri вийде в червні

Автор | 23 Березня, 2015

Розвиток телевізійної апаратної платформи Apple в особі телеприставки Apple TV, на думку експертів, виведе пристрій на перше місце за значимістю серед «яблучних» релізів в 2015 році. Згідно з інформацією кореспондента BuzzFeed, який посилається на близьке до Apple джерело, компанія має намір презентувати пристрій на конференції WWDC 2015.

За повідомленням інсайдера, Apple планує суттєве розширення спектру додатків для четвертого покоління Apple TV. З цією метою купертіновці хочуть відкрити доступ до пристрою стороннім розробникам. Вони зможуть створювати ігри та програми. Яким саме чином буде працювати App Store для телевізійної приставки не повідомляється, ймовірно програмісти будуть узгоджувати свої розробки через Developer Center.

Apple має намір інтегрувати в пристрій телевізійний компонент, який дозволить керувати існуючими кабельними приставками і ТБ-станціями. Ця функціональність, що нагадує підхід, реалізований в Microsoft Xbox One і Google TV, дозволить переглядати ТБ-мовлення через Apple TV з інтерфейсом Apple поверх цього контенту. Наприклад, можна буде без проблем переглядати улюблений серіал "Гра Престолів", так як це зроблено на сайті http://kino-kingdom.com/272-igra-prestolov.html.

Відомо також, що Apple перенесе функціональність голосового помічника Siri, доступного в смартфонах iPhone і планшета iPad, на нову телевізійну приставку. Для введення голосових команд будуть використовуватися смартфони і планшети. Четверте покоління Apple TV буде базуватися на свіжому процесорі Apple A8 і отримає флеш-накопичувач на 8 ГБ для зберігання додатків.

Не виключається також, що Apple TV 4G може отримати функціонал Airport Express і стати бездротовою точкою доступу. А контролери «Made For iPhone» для гри на великому екрані змусять звернути увагу на продукт і геймерів.

За інформацією, презентація Apple TV четвертого покоління відбудеться на конференції для розробників у червні цього року. Пристрій стане центральним продуктом у новій продуктовій лінійці Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *