Додаток хмарного сервісу MEGA тепер дозволяє одночасно завантажувати декілька файлів

Автор | 19 Березня, 2015

Компанія Mega Limited випустила нову версію офіційного клієнта MEGA для платформи iOS. Оновлений додаток навчився завантажувати кілька файлів одночасно і має індикатор завантаження контенту в хмару.

Опція закачування дозволяє зберігати в особистій «хмарі» користувача зроблені на смартфоні фото і ролики. Завдяки цьому, власники iPhone можуть «збільшити» пам'ять телефону за рахунок дикового простору на сервісі MEGA, а також не втратять цінні дані, навіть якщо з гаджетом щось трапиться. Крім того, є можливість подивитися контент як зі свого телефону, планшета або ноутбука, так і взагалі з будь-якого комп'ютера – через веб-інтерфейс. Також у версії 2.1 була покращена опція завантаження фотографій з бібліотеки iOS.

У попередньому релізі в MEGA з'явилася вбудована функція захисту на основі сканера Touch ID. За бажанням користувача в оновленому клієнті можна використовувати біометричний спосіб обмеження доступу до хмарних даними.

Додаток MEGA був запущений в кінці 2013 року. З його допомогою можна управляти контентом, що знаходяться в хмарному сховищі: завантажувати, переміщати і перейменовувати файли і папки, ділитися ними через Інтернет. Клієнт пропонує 50 ГБ простору безкоштовно, при цьому шифрування даних проводиться за допомогою 2048-бітних ключів.

Користувачі, які вважають, що 50 ГБ для зберігання даних на сервісі їм буде недостатньо, можуть оформити одну із запропонованих підписок, що включають в себе додатковий простір на 500 ГБ, 2 або 4 ТБ. Щорічна вартість цих пакетів складе €9,99, €19,99 і €29,99 відповідно.

 


Делайте удобные и быстрые покупки в магазине Wholesale directory, который доставит вашу покупку в любую точку мира.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *